Вибираємо аксесуари ручної роботи

Автор | 8 Грудня, 2019

При виборі чергового наряду, дівчата не залишають без уваги жодної дрібниці – все повинно бути гармонійно, продумано і стильно. Окрім взуття і одягу, при створенні образу, необхідно приділяти окрему увагу таким дрібницям, як аксесуари.

На сьогоднішній день в магазинах представлена ​​велика кількість брошок, шпильок, всіляких бус та інших прикрас. Але особливою популярністю, останнім часом користуються прикраси та аксесуари ручної роботи.

Аксесуари, виконані вручну, незважаючи на високу вартість, в порівнянні із заводськими, не залишать байдужими жодну людину. У такі прикраси майстри вкладають всю свою душу, тому носити їх – одне задоволення.

На популярному форумі любителів та майстрів – handmade.cloud – можна замовити для себе прикраси різних видів, виконаних з різних матеріалів. Найчастіше майстри вибирають в якості матеріалу для прикрас:

напівдорогоцінне каміння;

полімерну глину;

фоаміран.

Напівдорогоцінне каміння.

Прикраси з напівкоштовних каменів виглядають дорого і богемно. Такі аксесуари найкраще підійдуть не для повсякденного носіння, а так скажемо, «на вихід». Уявіть, що ви зібралися на корпоратив, підібрали плаття, туфлі, сумочку. Чогось не вистачає? Звичайно ж не вистачає прикрас. Під такий образ можна самостійно укласти локони, доповнивши зачіску акуратним обідком з напівкоштовних каменів. До того ж, обідки сьогодні в тренді. Провівши моніторинг дизайнерських колекцій з обідками, і зіставивши пропозиції від приватних майстрів, можна підібрати не тільки цінне і красивий, але і відповідає останнім трендам моди, аксесуар. Крім обідків, з напівкоштовних каменів виготовляють: брошки, кольє, кулони і багато іншого. Ціни на такі прикраси різноманітні і залежать від каменів, що використовуються при створенні, а також від популярності і професіоналізму майстра.

Полімерна глина.

Прикраси з полімерної глини найбільш цікаві – з безлічі пропозицій можна виділити: аксесуари для волосся, сережки, брошки, браслети. При виборі такої прикраси слід пам’ятати, що даний матеріал боїться вологи. Тому, якщо є ймовірність намокання прикраси – краще підібрати якийсь інший аксесуар. Так само, необхідно зауважити, що полімерна глина – матеріал не легкий і великі прикраси навряд чи вдасться знайти. Незважаючи на це, з полімерної глини майстри виготовляють прикраси різної складності і на різноманітні теми. Дуже цікавий напрямок – це брошки з полімерної глини у вигляді тварин, з додаванням натурального хутра. Такі композиції виглядають як ніби живі.

Фоаміран.

Аксесуари з фоамірана – це універсальні прикраси на кожен день. Матеріал не боїться вологи, досить невагомий і тим самим зручний для повсякденного носіння. З даного матеріалу, майстрині виготовляють в основному, квіткові композиції. Такий варіант, як прикраса з фоамірана, підійде для любительок легких, що летять образів. Незважаючи на те, що найпопулярніша композиція з фоамірана – квіткова, майстри створюють неповторні прикраси. Більшість квітів і рослин виглядають натурально, при цьому не в’януть і зберігають свій вигляд протягом довгого часу.

Підведемо підсумки.

Прикраси з різних матеріалів можна підбирати з представлених на сайтах, а можна і розмістити замовлення на виготовлення індивідуального аксесуара, обговоривши всі нюанси з вподобаному майстром. Найчастіше, майстри в своїх роботах не використовують будь-якої один матеріал, або техніку. Аксесуари, виконані в змішаній техніці, з використанням різних матеріалів, виглядають набагато цікавіше. Прикраса, виконане за індивідуальним замовленням – це дуже цінне придбання не тільки для себе, але і в подарунок.