Вибір пряжі для дитячих речей

Автор | 31 Грудня, 2019

В’язані вироби завжди користувалися популярністю, незважаючи на те, хто їх носить. Величезна різноманітність дозволяє виконати вироби ручним способом для всіх вікових категорій, особливо, для дітей.

Адже не кожна одяг може підходити дитині в силу різних причин. Крім того, важливо, щоб в’язані речі для дітей були затишні і комфортні в носінні.

Вимоги, які пред’являються до дитячого одягу з пряжі

Діти – дивовижні люди. Вони відрізняються своїми нескінченними пересуваннями, непосидючістю. В’язані речі здатні легко розтягуватися, не перешкоджати вільним рухам. У зв’язку з цим, пряжа повинна мати властивість зносостійкості.

Всі мами знають, що головним критерієм різних виробів з пряжі, є те, щоб вони не викликали алергічних реакцій. Тому, в’язані дитячі речі повинні виконуватися з натуральних ниток, які не мають в своєму складі синтетичних барвників.

М’якість пряжі представляє одну з важливих параметрів. Адже дітям важливо, щоб вона володіла саме, таку властивість. Якщо пряжа буде підібрана жорсткої або колючим, то це буде неприємно дитячим шкірних покривів, що може привести до расчесам, натирання тіла швами, візерунками.

У зв’язку з цим, вироби з натуральних ниток, типу бавовни, вовни, можуть мати властивість жорсткості, колючості тому буде непоганим варіантом додавання невеликої кількості синтетичних ниток.

Одним із головних критеріїв вибору пряжі є і збереження тепла. Мабуть, це відноситься найбільше виробів для носіння в зимовий період. При виборі ниток для в’язання слід вибирати не тільки теплі нитки, але і добре пропускають вологу.

Непоганим варіантом пряжі стане і комбіновані нитки з натуральних і синтетичних волокон. Буде відмінним співвідношенням комбінованої пряжі, якщо кількість натуральних ниток буде не менше 50%.

У зв’язку з опитуванням мам, які в’яжуть дітям своїми руками, більше перевага віддається наступним видам пряжі:

· Напіввовняної ниткам;

· Дитячому акрилу;

· Чисто вовняним ниткам.

За допомогою різного виду пряжі створюються оригінальні вироби, призначені для різного часу року. Варто тільки правильно підібрати нитки серед величезного розмаїття.