Ви також захоплюєтесь вишивкою хрестом?

Автор | 8 Грудня, 2019

У наші дні знову повертається мода на вишивку в одязі. Новоспечені умільці намагаються експериментувати зі своїми сукнями, сорочками, блузками, виплескуючи свою майстерність у вигляді візерунків і зображень за допомогою вишивки хрестом. Ніхто не буде сперечатися, що така річ стає не тільки унікальною, але і привабливіше і жіночні. Така річ ніколи не вийде з моди, оскільки ручна робота завжди залишається в тренді.

Ви також захоплюєтесь вишивкою хрестом? Можливо, ви потенційний дизайнер стильного одягу, який стане відомий на весь світ?

Вишивати хрестом вельми цікаво і захоплююче, тим більше, що в наші дні в інтернеті можна легко знайти масу схем. Маленькі схеми вишивки хрестом користуються найбільшою популярністю.

А для тих, хто тільки освоюється в цьому захоплюючому «подорож» під назвою «вишивка хрестиком» ми надаємо кілька рекомендацій. Адже у початківців виникає безліч питань: «Які матеріали вибрати?» І взагалі «З чого краще почати?».

Отже, для вишивання хрестиком в першу чергу вам знадобиться тканина, найкраще вибрати канву. Якщо ви віддали перевагу роботі з технікою «гобелен», то запасіться оригінальної жорсткої канвою з малюнком. Щоб збереження тканини по краях, обмітайте її або обклейте краю спеціальної стрічкою.

Щоб в процесі вишивки не мучитися з заплутаними нитками, розріжте їх на пару відрізків і помістіть на перфокарту. Це полегшить вам пошук необхідно кольору.

Маленькі схеми «Вишивка хрестом» ви можете знайти або в інтернеті, або вони будуть присутні в наборі, або подгляд в будь-якому іншому джерелі.

Голку кожна рукодільниця вибирає на свій розсуд. І пам’ятайте, порожні клітинки на схемі – це не гаптовані ділянки!