Відома фонова картинка на iPad

Автор | 8 Січня, 2020

Якщо єдине, що вам сподобалася під час презентації iPad, була його фонова картинка (жартую, звичайно), і ви ще не знаєте хто її зробив, то буду радий допомогти в пошуках. Фотографія під назвою «Pyramid Lake (at Night)» ( «Озеро Pyramid (вночі)») зробила його автора, фотографа Richard Misrach ще популярнішим, в тому числі і між прихильниками Apple.

Якщо ви перейшли по верхній посиланням, ви побачили, що у Річарда Мізрака ще багато красивих фотографій з жанру пейзажу. Судячи з чуток, це зображення було вибрано в останні хвилини перед презентацією iPad. Автор якраз дивився «Безславних виродків», коли йому зателефонував його дилер і повідомив, що з легкої руки Apple його творіння в одну мить стало популярним.

На момент презентації, контракту між Apple і фотографом ще не було. Але він не заперечував проти використання його роботи на iPad, так як належав до прихильників Apple. Не знаю, чи відбулася комерційна угода (швидше за все, так) і залишився Річард шанувальником компанії в подальшому, але як фотограф він став набагато популярнішим. По крайней мере, я, як людина, особливо не цікавить художньою фотографією, про це фотографа не чув.

Ось таким чином роботи Річарда стали впізнавати ще більше не тільки в колі фотолюбителів, а й між mac-користувачами.

А яку фонову картинку на планшет встановили б Ви?