Веселий ведмедик – чудова іграшка своїми руками

Автор | 7 Грудня, 2019

Іграшки-смикунці раніше були дуже популярні, але тепер навіть не всі діти знають про такі кумедні іграшках. Пропоную разом з дитиною зробити веселого ведмедика з паперу, у якого будуть рухатися ніжки і ручки, немов він пустився в танок. Такий веселий ведмедик напевно стане улюбленою іграшкою вашого малюка.

Отже приступимо до виготовлення іграшки. Нам буде потрібен щільний картон коричневого кольору, кольоровий папір, ножиці, олівець, клей, дріт, тонка мотузка, гудзик.

На картоні коричневого кольору малюємо тіло ведмедики з головою, ручки і ніжки. Вирізаємо. У нас повинно вийти п’ять деталей: тіло з головою, дві руки і дві ноги.

Починаємо прикрашати. З темно-коричневої папери вирізаємо внутрішню частину вушка і мордочку. Наклеюємо. З білого паперу вирізаємо гуртки для очей і відразу наклеюємо. З чорного паперу вирізаємо гуртки по діаметру трохи менше білих гуртків і наклеюємо на білі. Маленький чорний кружок перетвориться в носик.

З червоного паперу вирізаємо і наклеюємо ротик. Потім нам знадобляться дві однакові деталі рукава сорочки і одна деталь для тулуба.

Залишається з синього паперу зробити штани: знову дві деталі для ніг (штанини) і одна для тулуба.

Тепер приступимо до найскладнішого і цікавого етапу – нам треба нашого ведмедика «оживити».

У тілі ведмедики протикаємо чотири дірочки.

Відступивши 1 см від краю, проткніть дірку в кожній нозі і руці, відступивши від неї ще 1,5 см, проткніть іншу дірку.

Закріпіть руки і ноги дротом. Вони повинні триматися вільно, щоб ведмедик міг рухати руками і ногами.

Через верхні дірки руки і ноги простягніть мотузку і зав’яжіть. Прив’яжіть третій шматок мотузки до перших двох. А на що звисає кінець прикріпіть гудзик.

Веселий ведмедик готовий!

Веселого ведмедика можна робити не тільки аплікацією, а й вирізати з білого картону, а потім розфарбувати фарбами.