Verus / VRS Design

Автор | 8 Січня, 2020

VRS Design (Verus) є лідером з виробництва аксесуарів в Кореї. З недавніх пір чохли Verus і інші аксесуари почали експортуватися до багатьох країн. Вироби корейського бренду Ви можете побачити на полицях спеціалізованих магазинів в США, Японії, Туреччини, Саудівської Аравії, Єгипту, Австралії, Німеччини, Швеції, Польщі, Бразилії, Греції, Румунії, а також Україні.

Перелік не є вичерпним. Компанія продовжує розширювати свою присутність в інших країнах.

Чохли Verus і інші супутні аксесуари проектуються і виготовляються в Кореї. До розробки моделей залучаються кращі дизайнери і технологи, тому вироби виглядають елегантно, стильно і при цьому є досить функціональними для того, щоб забезпечити власникам комфортні умови при користуванні. Завдяки високому контролю якості всі вироби відповідають загальноприйнятим нормам і стандартам.

Складовою частиною успіху компанії є елегантний дизайн, кращі матеріали і якісна збірка. Процес проектування і виробництва досить складний і ресурсномісткий, тому до участі залучаються кращі майстри своєї справи. Саме тому чохли Verus завжди в тренді!

Вибираючи чохли Verus / VRS Design Ви відкриєте для новий світ якісних, надійних і красивих аксесуарів для мобільних телефонів і планшетів.

Саме за це люблять бренд VRS Design!