В’язані речі хенд мейд або основні правила стилю

Автор | 8 Грудня, 2019

У гардеробі кожної сучасної модниці присутній хоча б кілька в’язаних речей. Мода на в’язані речі не згасає і до цього дня. А якщо ця річ пов’язана власними руками, то і зовсім вважається ексклюзивом. Сьогодні-це тренд.

Але далеко не кожна майстриня знає про правила, яких слід дотримуватися при виготовленні в’язаних речей і їх носінні. На жаль це призводить до відсутності у речі стильного вигляду, який дозволяє виглядати чарівно.

Головні правила при виготовленні

1. Вибір ниток

Безумовно нитки кращої якості коштують набагато дорожче, ніж схожа підробка. Не варто економити на ціні ниток, від цього безпосередньо залежить результат і як факт зовнішній вигляд. При виборі слід звернути увагу на склад, в ньому обов’язково повинен бути присутнім льон, бавовна, шерсть, шовк ну або хоча б домішки. Не слід купувати чисту синтетику, речі з таких ниток не довговічні, швидко деформуються і результат роботи буде сильно відрізнятися від задуманого.

2. Якість роботи

Перші вироби краще не носити на вихід. З часів з’явиться досвід, і роботи будуть акуратніше. Тренувальні варіанти підійдуть для домашньої шкарпетки.

3. Забарвлення

При виборі кольору виробу потрібно враховувати не тільки колірні переваги, але і вік. Строкаті речі більше підходять для молоді, а ось для солідного віку слід вибирати чисті кольори і відтінки.

4. Розмір

Розмір – дуже важлива складова стильного образу. Людям з розмірами до 44 включно, можна носити обтягуючі речі. Якщо розмір більше 44, то слід носити речі з вільним обляганням.

5. Підкладка

Підкладка – це не тільки допоміжний засіб, для збереження форми виробу, але і необхідний елемент для речей ажурною в’язки. Носка таких виробів без підкладали допускається тільки для новонароджених і, в решті випадків, це ознака поганого смаку.

Дані правила стосуються конкретно виготовлення, але є і правила по відношенню шкарпетки в’язаних виробів.

Носимо правильно

• Доречність

В’язані речі можна поєднувати з усіма стилями одягу, однак офісний стиль все ж є винятком. Хенд мейд в цьому стилі виглядає недоречно.

• Правильні комбінації

Комплект одягу не повинен складатися з одних в’язаних речей. Кожна річ в образі повинна доповнювати один одного. Як цього добитися? Відповідь проста, для речей важчій в’язки на додаток потрібно підбирати більш легку за текстурою одяг. Наприклад, светр буде добре поєднуватися зі спідницею з щільної тканини, а для легкого сукні відмінно підійде важкий кардиган.

• Фігура, вік і колір

Для дівчат від 19 до 30 підійдуть яскраві і соковиті відтінки в поєднанні з більш нейтральними. У віці від 35 і старше краще використовувати кольори більш благородних і приглушених відтінків. При цьому більш повним дівчатам слід утриматися від строкатості і різних опуклих візерунків.

• Ажурні речі

Ажурні речі слід поєднувати з більш спокійними за кольором і фасоном. Велика кількість ажурі додає образу зайву солодкуватість. Ажурна спідниця і ажурна кофточка не будуть дивитися доречно в одному образі. А ось в складі інших комплектів, вони будуть виконувати роль яскравого акценту.

Серед модниць найбільш популярні короткі светри, які можна поєднувати з легінсами, джинсами і навіть класичними брюками.

Не поступаються за популярністю і в’язані сукні.

Головне враховувати загальний вигляд комплекту. Для стильного образу досить одного яскравого елемента. Решта складових повинні бути нейтральні за кольором.

Перераховані правила допоможуть вам створювати унікальні речі і правильно поєднувати з іншими елементами гардероба включаючи аксессуари ручної роботи.