Товари та інструменти для декупажу

Автор | 18 Грудня, 2019

Перед початком роботи потрібно зробити заготовки для декупажу. Наприклад, салфетки для декупажу купують можливі як у звичайних магазинах, де в принципі продають різні салфетки, так і в спеціалізованих магазинах для рукоділля або в інтернет-магазинах.

Якщо ви хочете, ви побачите зображення, то краще всього це зробити тонкі ножниці з закругленим концом. Такі ножіци легко вибирають навіть найдрібніші деталі на такому делікатному матеріалі як салфетки.

Кісточки. Саміми зручними кісточками користуються плоскі небесні кісти, де близько 1-2 см в ширині, не м’які, но і не сильно жесткі, напівжесткі будуть в самий раз.

Приклеїти малюнок можна спеціальним клеем для декупажу. Хоча на початковому етапі можна використовувати звичайний клей ПВА, після того, як він вишиханіє, він є стабільно прозорим, і якщо у час роботи малює виконавця, то його легко удалити і приклеїти новий. Можливо також приклеювати зображення безпосередньо захищеним лаком, особливо зручним так робити, якщо після приклеювання ви нічого не собираете робити з малюнком, наприклад, його додатково розширювати або здобувати какі або будь-які ефекти. Лак для декупажу після нанесення на декорований предмет виконує захисну функцію. Лаки бувають разные. Існують лаки, які після нанесених трескаються і передають предмети від старих старих. Бувають лаки з сильним глянцевим блеском, з тройним блеском. Наприклад, якщо ви будете наносити такий лак у три слої, то тоді буде виділено вид фарби. У залежності від необхідних функціональних вести, підбираються лаки, здатні відповідати цим вимогам.

Также при декупажі можна використовувати різні акрилові краски. Вони мають багато відтенків. Імі, при необхідності, можна покрити предмет декорірування до нанесеного малюнка, для придання однорідних кольорів. Власне можливо з допомогою акрилових красок прикрашати вже нанесенний малюнок, так як краски бувають з блесками, з металлическим ефектом і іншими різноманітними ефектами.

Декупаж цього процесу, який дозволяє відкрити свій творчий потенціал, створити унікальні речі.