Торговая марка “Art & Lar”

Автор | 8 Січня, 2020

Виробник торгової марки “Art & Lar” (Україна) випускає схеми, набори для вишивки бісером і нитками в техніці “рахунковий хрест”. У даного виробника величезний вибір сюжетів української національної тематики.

Cхеми

Для основи використовується шовковиста, одношарова, що не ущільнена флизелином тканину. Друк малюнка яскрава, насичена, повнокольоровий, без розділових ліній, присутні тільки чорні точки для утикання голки. Кольори добре відрізняються, не зливаються. Краї тканини не оброблені, при цьому немає осипання нитки.

На схемах вказано ключ кольору намистин, без артикулу, а також кількість бісерин в штуках. В окремих наборах вкладена невелика “шпаргалка” із зазначенням назви кольору і ваги матеріалу в грамах.

Набори вишивки бісером комплектуються:

– чеським бісером різної текстури – глянсовий, матовий, блискучий, прозорий, металізовані. Бісер різної фактури створює на картині ефект обсягу.

– малюнок-схема;

– інструкція російською мовою з рекомендаціями та порадами щодо виконання роботи;

– голка.

Комплекти для вишивки хрестом складаються з:

– нитки муліне (Санкт-Петербург), на паперовому органайзере;

– основа 100% бавовна Аїда 16;

– чорно-біла символьна схема;

– голка;

– англійська шпилька.

Дизайн малюнків ТМ Art & Lar унікальний, не повторює сюжети інших торгових марок. Картинки малюються вручну, а потім розробляються під вишивку. Сюжети авторські.

Вишиваючи за допомогою наборів АртЛар, ви створюєте унікальні картини, що радують і піднімають настрій своєю красою, оригінальністю.