Термобілизна, як функціональна натільна білизна

Автор | 5 Лютого, 2020

Термобілизна – це функціональна натільна білизна, яка щільно облягає тіло і не сковує рухи, сприяє відведенню вологи від тіла. Сучасні матеріали з яких виробляється термобілизна і конструкція швів виключають неприємні відчуття при носінні особливо в якості спортивного спорядження. Через властивостей синтетичних матеріалів здатне швидко висихати, що дуже зручно якщо ви займаєтеся будь-яким активним видом відпочинку.


З приходом холодів ми все частіше замислюємося про те, як би зберегти таку важливу і бажане тепло. Особливо якщо на вулиці дуже низька температура, заметіль, мороз, а вам доводиться вставати рано вранці і йти на роботу.

Спочатку термобілизна використовувалося виключно туристам під час зимових та осінніх туристичних походів. Але все більше воно пробиралося в повсякденне життя. І тепер для того, щоб використовувати термобілизну, не обов’язково бути завзятим туристом і щорічно взимку вирушати в походи. Тому для тих, хто дуже мерзне в осінньо – зимовий період, рішення купити термобілизну дуже вірне і практичне – піклуватися про своє здоров’я просто необхідно.

Однак досить багато людей ще не знають точно, що ж таке термобілизна і який принцип його роботи. Термобілизна – особливий вид натільного одягу, який виготовляють із синтетичних матеріалів. Часом можна зустріти термобілизна з додатками натуральних матеріалів, але застосовуються певні види вовни і т. Д.

Особливість синтетичних матеріалів полягає в тому, що вони не вбирають вологу, в холодну пору зігрівають і мають особливу структуру, яка відводить від тіла вологу.

Суть роботи термобілизни дуже проста і залежить від структури матеріалу білизни. Полягає вона в тому, що нагріте повітря знаходиться між тканиною і шкірою, а також безпосередньо в тканини термобілизни. Простіше кажучи, тканини термобілизни і шкіри взаємодіють, і між ними створюється особлива зона з теплим повітрям. При нагріванні розширюється повітря і створюється підвищений тиск. У підсумку виходить, що навколишнє середовище має низьку температуру і знижений тиск.

Виходить, що тепле повітря через тканину термобілизни проходить назовні, забираючи з собою молекули поту. Ще одна перевага полягає в тому, що синтетичні тканини є гігроскопічними. Вони не вбирають вологу, так як це роблять натуральні матеріали. Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто купувати термобілизна, відкиньте всі свої сумніви. Дана технологія вже досить багато років, вірно, служить спортсменам і мандрівникам, яким доводиться досить багато пересуватися на вулиці в холодну пору року.

На сьогоднішній день купити термобілизну можна в будь-якому спеціалізованому спортивному або туристичному магазині. Більш того в будь-якому інтернет магазині. Ви можете купити як повний набір, так і придбати виключно кальсони або кофту.