Створюємо листівки своїми руками

Автор | 16 Грудня, 2019

Зараз знову входять в моду унікальні листівки, зроблені своїми руками. Раніше вони називалися «аплікацією», зараз носять горду назву «хенд мейд». Спорудити такі зворушливі речі зовсім просто. Потрібно тільки трішки фантазії і терпіння і якщо ви справжня рукодільниця у вас все вийде.

Приблизно за місяць до свята почніть збирати «щасливі квитки» в міському транспорті або ті, які мають незвичайні комбінації цифр. Складіть вдвічі альбомний аркуш і напишіть на ньому будь-який напис, наприклад «Я дарую тобі все своє щастя». Усередині приклейте всі зібрані вами квитки. Додатково можна затонувати фон листівки або додати в неї кілька малюнків.

Для листівки-сюрпризу знадобиться папір і сірникову коробку. На лицьову частину приклейте коробочку. Перпендикулярно до сірнику примотати одну або кілька пружинок. Цю конструкцію помістіть в коробок, пружинами назовні. Сірник замаскуйте пластиліном, фарбованої ватою або папером. До пружинам приклейте головки квітів, смайли, особи клоунів або чортиків, зроблені з паперу. Притисніть пружинки, закрийте коробок і обклейте його обгорткового папером. Коли винуватець торжества відкриє подарунок, звідти вистрибнуть яскраві і веселі зображення.

Ніжно і в той же час шикарно виглядають листівки, виготовлені з щільного картону й обклеєні шовком, оксамитом, хутром або мішковиною. Для їх прикраси підійдуть стрази, намистини, гудзики і шнурівка. А побажання можна вишити. Якщо ваш іменинник музикант, зробіть для нього листівку з нот. Состарьте їх над вогнем, затонуйте і напишіть привітання.

Для листівки вчителю підійде аркуш щоденника, медику – медична довідка, з діагнозом, лікуванням та рекомендаціями лікаря. Придумувати і робити листівки своїми руками можна всією сім’єю. А це означає, що у вас з’явиться зайвий привід зібратися разом за одним столом.