Що ви знаєте про геокешинг?

Автор | 18 Грудня, 2019

Геокешинг – це абсолютно новий вид хобі. Це своєрідна гра з пошуку скарбів. У цій грі учасники використовують навігатори для того, що б заховати свій скарб або знайти новий. Шукати такі скарби можна по всьому району, місту, де-бі людина не знаходилася.

Алгоритм гри такий.

Потрібно будь-яким способом дістати собі GPS. Він може бути присутнім в телефоні або можна купити його в магазині, взяти у знайомих.

Далі, потрібно створити обліковий запис на сайті. В інтернеті надається великий вибір «сайтів схованок». Деякі дають доступ до скарбів безкоштовно, деякі ж – платно. Вибір досить великий, тому залишається тільки зробити вибір до душі.

Зареєструвавшись на сайті, можна скористатися пошуком, щоб знайти схованку максимально близько чи в будь-якому іншому місці, на пошуки якого людина готова відправитися.

Знайшовши схованку, який викликав інтерес, варто розгадати його місце розташування. Це вже залежить від рівня складності завдання.

З собою необхідно взяти будь-яку річ для того, щоб зробити обмін. Тільки річ повинна бути тематичною та надавати інтерес для інших.

Коли вам все-таки вдається розшукати тайник, ви вивчаєте його вміст. Ви можете забрати зі схованки одну річ і покласти в неї свою, зробивши таким чином «обмін». Так само ви повинні побачити блокнот і внести туди дату і своє ім’я, яке ви реєстрували на сайті, тому при вас повинна бути ручка.

Потім потрібно все запакувати назад і заховати в той же місце, звідки і дістали цей «скарб». Далі, по поверненню додому, вам необхідно зайти на той сайт, звідки ви брали завдання і за допомогою певної опції, «відзначитися». Тобто, зробити замітку про те, що вам вдалося виконати завдання. Необхідно вписати ті ж замітки, які ви робили в блокноті схованки.

Варто відзначити, що зазвичай, такі схованки розташовані в тих місцях, які представляють культурний або географічний інтерес. Тому гра знаходить і пізнавальний інтерес.