Робимо розвиваючі іграшки самі!

Автор | 8 Грудня, 2019

Наскучили дитині покупні іграшки, які розвалюються після першого удару об підлогу, двері або ліжко? Так, і дороге це задоволення, щоразу купувати розвиваючі ігри та бачити, як вони відживають свій вік через пару днів, а через тиждень і зовсім припадають пилом в ящику. Але вихід є завжди, наприклад, зробіть іграшки своїми руками, а улюблене чадо нехай допомагає.

Розвиваючі іграшки можна робити з усього, що тільки знайдете вдома. Бажано, звичайно, щоб вони виходили фактурні, яскраві, опуклі і гладкі, різних розмірів. Дитина буде їх брати в руки, вивчати, грати і навіть допомагати мамі їх робити. Найпопулярніші штучки для розвитку це м’які книжки з різних тканин, фетру та інших цікавих елементів. Дитина буде в захваті від такого подарунка, вже повірте.

Книжка.

Для її виготовлення знадобляться різні клаптики тканини, бажано різної на дотик, матеріали що шарудять, липучки, гудзики, шнурки, нитки, гумки, намистини, гудзики і все, чого потребує творча думка. Щоб розуміти, як шити книжку, намалюйте кожну мандрівницю на картоні. Дайте малятку теж внести свою лепту. Потім, проткніть по краях виріб і зберіть книжку за допомогою шнурка або стрічки. Потім робимо внутрішність книжки. Наприклад, можна зробити пінгвіна, якого малюк зможе сам годувати рибками. Спочатку робимо море з тканини, рибок з фетру. У море робимо хвилі кишеньками, в кишеньки кладемо зроблених рибок. На іншій сторінці буде жити пінгвін. Його теж шиємо з тканини, а животик його буде кишенькою. Малюк дістає рибок з моря і годує ними пінгвіна, запихаючи йому в живіт-кишеню. Не краса чи? Таким чином можна зробити безліч корисних для дитини іграшок – від ляльок, до машинок.

Новорічна груша.

В основі цієї іграшки лежить звичайна або у вигляді груші подушка. Її можна купити, ну або зробити. Зшити звичайну наволочку у вигляді груші і набити її синтепоном. Потім зробити різні фігурки з тканин, паперу, і приклейте до них липучки. Дайте дитині всі ці деталі, а він сам вирішить, як прикрасити це дерево-грушу.

Мозаїка для зайчика.

Зробити мозаїку можна легко, головне, щоб деталі були безпечними і великими. Потрібно взяти «держалкі» для кульок (білі пластмасові штучки, на яких закріплюють повітряні кулі) і пластикові пробки. Потім склеюємо держалкі і пробки, виходять фішки на ніжках. Щоб було, куди вставляти фішки, робимо дощечку або щільний картон з дірочками. Ура, мозаїка готова.

Дивуйте малюка новими корисними іграшками своїми руками і пам’ятайте, що він теж повинен приймати в цьому участь.