Прикраса для подарункових коробок своїми руками

Автор | 15 Січня, 2020

Якщо вам терміново знадобилося купувати подарунок, але у вас не знайшлося будинку ніякого прикраси для упаковки подарунка, а часу їхати в місто або бігати по магазинах у вас просто немає, тоді ми пропонуємо вам змайструвати оригінальна прикраса для подарункової коробки.

Напевно у вашому будинку знайдеться кілька шматочків жатой паперу або будь-який інший кольоровий. В крайньому випадку, ви можете використовувати будь-який інший кольоровий матеріал, але тільки такий, який би добре склеювався б за допомогою клею ПВА.

Таке прекрасний виріб, як квітка для прикраси подарунків, зроблений вами своїми руками, завжди зможе порадувати не тільки вас, але і ваших близьких, рідних і друзів. Адже життя складається з дрібниць, так нехай ці дрібниці будуть приємними і завжди виходять від вас.

Для роботи візьміть наступні матеріали, предмети та інструменти:

– Картон – для квітки потрібен невеликий шматочок картону, на який будуть приклеюватися пелюстки;

– Жатий пакувальний папір – якщо у вас не знайдеться саме такого матеріалу, спробуйте використовувати будь-яку іншу кольоровий папір. Кольори і тони паперу підбирайте так, щоб готовий виріб гармонійно поєднувалося б з упаковкою або подарункової коробкою;

– Клей ПВА – можна, звичайно, використовувати і силікатна канцелярський клей, але на наш погляд клей ПВА все-таки надійніше;

– Ножиці – тут знадобляться дуже гострі ножиці невеликого розміру. Якщо ваш квіточку буде маленьким, тоді для роботи візьміть манікюрні ножиці.

Крок 1.

З шматочка картону виріжте коло, на який ви будете приклеювати пелюстки вашого майбутнього квітки. Зверніть увагу на те, що цей диск не повинен бути занадто великим, рівно на стільки, щоб в нього помістилися всі пелюстки. Також з жатой паперу зробіть вузеньку смужку і маленький кульку. Потім виріжте багато пелюсток різного розміру, але приблизно однакової форми.

Крок 2.

Для одного типу квітки досить буде багато пелюсток однакової форми і розміру, де вони приклеюються на диск, утворюючи розпустилася прекрасний лотос або півонія.

Крок 3.

Але для інших квітів типу айстри, знадобляться все-таки пелюстки різних розмірів, але однакової форми.

Крок 4.

Якщо ви працюєте з жатой папером, тоді ви можете надавати форми пелюсток, злегка їх розрівнюючи або згинаючи, а можете залишити в первісному положенні.

Крок 5.

Візьміть картонний диск, нанесіть на його краю трохи клею, а потім приклейте до цієї смужці клею пелюстки по колу. Намагайтеся, щоб пелюстки накладалися один на інший, таким чином, у вас квітка буде пишніше.

Крок 6.

Потім клейте другий шар, третій, четвертий – стільки, скільки у вас поміститися на диску.

Рухайтеся від краю диска до центру – так буде набагато зручніше клеїти.

Крок 7.

Тепер готуємо серединку квітки. Нанесіть маленькі крапельки клею на смужку паперу, саме на внутрішню її сторону, яка вже за діаметром. Потім візьміть скачаний маленький кульку і накрутіть на нього смужку з клеєм.

Крок 8.

Приклейте серединку в центр квітки, злегка притискаючи його, коли клей підсохне, тоді притиснуту сердцевінку ви зможете розправити.

Крок 9.

За допомогою зворотного боку диска, на якому вже наклеєний готовий квітка, ви зможете легко помістити його між стрічками на подарунковій коробці, просто зачепивши диском за краєчок стрічки, або ж приклеївши квітка до стрічки або пакувальної папері.