Про професію флориста

Автор | 18 Грудня, 2019

Професія флориста – неймовірно дивна і цікава діяльність. Професійні майстри здатні створити цілу історію з найкрасивіших і запашних квітів і рослин!

Дане мистецтво є складання композицій з різних рослин і аксесуарів. Талановиті флористи здатні створити неймовірні букети, колажі або панно з квітів, листя, трави і навіть ягід.

Флористичні композиції стануть відмінним подарунком з будь-якого приводу. Весілля, день народження, ювілей або інше торжество – такий подарунок запам’ятається надовго. Завдяки старанним старанням професійних флористів ви можете бути трішки ближче до природи навіть на роботі. Не відмовляйте собі і вашим близьким в задоволенні милуватися букетом неймовірної краси.

Вишукані композиції з гладіолусів, троянд, ромашок та інших квітів зачаровують і зачаровують при першому погляді. Флористи можуть створювати букети найрізноманітніших форм і розмірів. Кошики, іграшки, сердечка і інші – композиції можуть бути абсолютно будь-якими. Наприклад, неймовірно цікаво виглядає флористичний парасольку.