Про гру Minecraft

Автор | 7 Грудня, 2019

Minecraft – унікальна гра, сьогодні тільки в платну ліцензійну версію грає більше тридцяти п’яти мільйонів чоловік, підрахувати кількість всіх завантажень цієї гри практично неможливо.

Щоб пограти в майнкрафт безкоштовно зовсім не обов’язково шукати ігровий дистрибутив на торрентах. Для гри доступна безкоштовна версія у вільному доступі, і розширена платна, для ознайомлення на офіційному сайті можна знайти демоверсію платній гри з усіма її привілеями, варто також згадати про численні піратські копії залиті в мережу.

Графіка в майнкрафт реалізована у вигляді кубиків (пікселів), саме така «слабка» графіка часто стає приводом для засудження багатьма користувачами, текстури теж мають низьке дозволу (близько 16х16 пискля). Але, не дивлячись на такий своєрідний підхід до вирішення питання про якість, графіка майнкрафт має свої принади. Наприклад, в режимі творчості кожному гравцеві дана можливість будувати оригінальні предмети з необмеженого числа ресурсів. Деякі гравці таким чином домагаються фантастичною картинки.

Весь ігровий процес в майнкрафт реалізується в п’яти режимах. Вони розроблені спеціально для різних типів гри і для гравців з різним рівнем.

Режим «Творчість» дозволяє створювати різноманітні елементи рельєфу і споруди використовуючи необмежену кількість ресурсів. Примітно те, що персонажу не завдається шкоди при взаємодії з різними монстрами навколишнього середовища, а також персонаж не відчуває почуття голоду.

Режим «Виживання» дозволяє за допомогою різних розкиданих по ігровій зоні предметів (таких як дерево або камінь), виготовляти необхідні інструменти для виживання. Так, наприклад, щоб перечекати першу ігрову ніч вашого персонажа необхідно укриття, в якому він сховається від атак монстрів, здатних завдати йому серйозної шкоди. В даному режимі крім іншого гравець має шкалу здоров’я (потроху рівень знижується при атаках монстрів) і шкалу ситості (також зменшується при відсутності харчування). При заповненні шкали ситості, поступово заповнюється і шкала здоров’я.

Режим «Пригоди», починаючи з версії 1.3, робить можливим створення карт. Цей режим в чомусь схожий з режимом Виживання. Гравцям також надається можливість застосування командного блоку, для встановлення зв’язку між гравцями на різних серверах.

Режим «Хардкор» відмінний від режиму Виживання єдиною життям гравця, при її втраті весь світ видаляється.

Режим «Спостерігач» дозволяє проходити крізь стіни, бачити світи іншими очима (монстрів наприклад). Варто відзначити повну відсутність можливості працювати спільно з будь-якими об’єктами ігрового середовища. Найчастіше в даному режимі грають творці карт.

Багато в чому саме таке розмаїття режимів і велика кількість модів (модифікацій) дозволяє знайти кожному з гравців ідеальну гру особисто для себе і це обумовлює настільки велику популярність гри Minecraft сьогодні.

Якщо жоден з ігрових режимів не підійшов, гнучкість майнкрафт дозволяє налаштувати його за власним бажанням, потрібно лише створити власний сервер. Хороші сервера цінуються на вагу золота, і його творці можуть отримати постійний дохід у вигляді підтримки від вдячних користувачів.

В Інтернет можна зустріти сервера на будь-який смак і колір, тому сьогодні необхідність у створенні власного, особистого сервера просто відпадає і ви можете просто насолодитися процесом гри.

Обговоримо захоплення Minecraft?