Про аксесуари зі шкіри крокодила

Автор | 6 Лютого, 2020

На сьогоднішній день безліч магазинів пропонують купити аксесуари зі шкіри крокодила. Але і тут є свої проблеми, які полягають в тому, що товар не завжди якісний. Зустрічається безліч підробок виробів з екзотичної шкіри (з сьогоднішніми, розвиненими технологіями, неозброєним поглядом дуже важко знайти справжню шкіру крокодила, так як її дуже складно відрізнити від тиснення шкіри теляти).

Сама якість крокодилячої шкіри варіюється від однієї тварини до іншої і від того, з якої частини тіла виготовляється виріб. Для створення сумок і аксесуарів з гладкою шкірою застосовується центральна область живота і Горлова: ці місця мають кілька прямокутну форму. Бічні області також можуть бути високої якості, ця шкіра має більш округлу форму і вона трохи приємніше на дотик.

Дуже бажана частина для пошиття сумок і аксесуарів – частина хвоста (який може становити близько 50% довжини самого крокодила). На самому хвості шкіра дуже жорстка і має ширші візерунки і більш виражене рубцювання, цей факт підтверджує справжність шкіри. Шкіра з хвоста крокодила в основному підходить для внутрішніх оздоблень дрібних аксесуарів і ременів.

Ексклюзивні вироби зі шкіри крокодила бувають декількох видів.

«CLASSIC» – обробка з підвищеною обробкою, виділяється гладким блиском лаку. Для досягнення глянцевого ефекту, шкури полірують під високим тиском за допомогою природних білків. В результаті шкіра стає тонкою, гладкою і має глянсовий відблиск. Ця обробка шкіри крокодила добре підходить для плоских предметів, які захищені від стирання і не вимагають безліч динамічних рухів.

Обробки зі шкіри крокодила «SAFARI» стає зараз все більш популярними, через більш природною, напівглянсової поверхні, і їх чудовою міцності в повсякденному використанні. Оздоблення Safari відбувається при невеликій швидкості полірування і низькому тиску, із застосуванням комбінації восків і олій натурального типу. Безліч виробів зі шкіри з обробкою SAFARI можуть з легкістю бути зігнуті неодноразово, практично без будь-яких слідів зносу, і вони надзвичайно стійкі до подальшого стирання. З плином часу вони стає багатшим і глибше, що не може не здивувати. Крім прекрасних переваг в зносі, зростає і перевагу до більш природного вигляду, який важко імітувати.

Не забувайте про необхідність догляду за виробами зі шкіри рептилій, екзотичних тварин і риб