Пейнтбол! Користь і особливості гри

Автор | 31 Січня, 2020

Широке поширення зараз отримав такий вид проведення часу як пейнтбол. У нього грають люди різного віку, від малого до великого, грають в свята і просто в звичайні дні, щоб розважитися і розслабитися. Що стосується правил гри, то в основному гравці діляться на команди, найчастіше на дві, але це не обов’язкова умова. А ось далі вже – на що тільки здатна ваша фантазія.

Ви можете нападати на команду ваших суперників, обороняти фортецю своєї команди, придумувати різні тактики, як заманити противника в пастку і «пофарбувати» його. Мабуть, дотримуватися потрібно лише тільки техніки безпеки: чи не стріляти з близької відстані, щоб уникнути синців і будь-яких дрібних травм.

Дуже весело грати в пейнтбол з друзями або колегами, адже такого роду гри, де ви перебуваєте в активній взаємодії один з одним, об’єднують вас. Адже для перемоги в бою потрібно проявити вміння допомогти ближньому, вміння працювати в команді. До того ж, якщо ви граєте в компанії колег, то напевно деяким співробітникам припаде до душі ідея застрелити свого начальника.

Ще одна перевага пейнтболу полягає в тому, що його можна проводити в будь-який час року, причому з урахуванням різних переваг певного часу. Так, наприклад, взимку буде грати не так жарко як влітку, а восени є багато листя, які відмінно підійде для маскування. А ще ви можете вибирати цікаву місцевість для гри, наприклад, дрімучий ліс і старий занедбаний міський склад.

Пейнтбол змушує працювати як ваше тіло, так і ваш дух, ваш мозок. Адже граючи, вам часто доводиться розробляти певну стратегію, продумувати плани нападу і відступу і так далі.