Наскільки важливе здорове харчування?

Автор | 7 Грудня, 2019

Одним з елементів здорового способу життя є правильне, здорове харчування. Варто звернути увагу на продукти, які ми вибираємо кожен день. Харчування – це такий елемент життя, що для того, щоб бути здоровим, ви повинні свідомо обирати і надавати вам потрібні і цінні продукти.

Численні хвороби цивілізації виникають в результаті неправильного харчування. Передбачається, що в 2020 році пов’язані з дієтою захворювання, такі як діабет 2 типу, рак, гіпертонія або атеросклероз, стануть причиною безліччю смертей в світі! За даними ВООЗ, близько 30% дорослих в Західній Європі страждають від ожиріння, а серед дітей група ожиріння зростає із загрозливою швидкістю.

Часто надлишкова маса тіла – це не результат того, скільки ми їмо, а те, що ми їмо. Проста заміна продуктів, корисних для здоров’я, забезпечить набагато меншу кількість калорій, знизить тягу до цукру і зменшить кількість жиру. Включення фізичної активності, наприклад, у вигляді щоденної прогулянки або плавання, гарантує втрату зайвих кілограмів.

Яка ваша думка?