Mophie

Автор | 8 Січня, 2020

Ви чули про чохли на iPhone з вбудованим акумулятором? Так ось Mophie кращий виробник якісних чохлів, а також надійних переносних, портативних акумуляторів

Ми пропонуємо якісні вироби відомої компанії з Каліфорнії, яка є визнаним світовим лідером серед виробників чохлів з додатковими акумуляторами, а також виробників мобільних пристроїв. Саме Mophie створила перший вбудований в чохол акумулятор і була сертифікована Apple Inc., тому сумісність з мобільними пристроями Apple гарантована на 100%.

Особливістю захисних чохлів з вбудованим акумулятором Mophie є елегантний, витончений дизайн, який досягнутий завдяки високотехнологічним рішенням при проектуванні виробів.

Mophie має представництва в більш ніж 130 країнах світу, вироби продаються Apple.com, Best Buy, Verizon і AT & T, Sprint, а це говорить про високу довіру якості продукції.

Додаткові акумулятори Mophie зацікавлять активних користувачів для яких важливо, щоб бізнес, особисте життя, відпочинок не залежали від обсягу стандартного акумулятора мобільного пристрою.