Mann & Wood

Автор | 8 Січня, 2020

Аксесуари MannWood (Mann & Wood) від відомого південнокорейського бренду відрізняються високою якістю матеріалів, стильним дизайном і використанням натуральної деревини в якості елементів прикраси. В результаті ми бачимо чудові аксесуари з колекції Wood-Fit, які, до речі, мають свої власні імена.

Завдяки використанню виключно натуральної деревини, ви відчуєте злегка помітне, але дуже важливе для жителів мегаполісу, відчуття єднання з природою. Приємна на дотик поверхню передає яскраві тактильні відчуття чогось природного, справжнього з далекого дитячого минулого, коли не замислюючись про думку оточуючих, можна було обійняти дерево.

Стильні та практичні чохли MannWood (Mann & Wood) дивують великою кількістю стриманих колірних відтінків, а також ненав’язливою, але в достатній мірі ефектною кольоровою гамою. У колекції Wood-Fit переважають різні деревні кольори і відтінки, які передають відчуття абсолютно різних, але не забуваються пір року.

Ми рекомендуємо вибрати вироби MannWood (Mann & Wood) в якості витончених аксесуарів для iPhone, тим користувачам, які вважають за краще використовувати незвичайні екологічно чисті вироби в спокійній, приємній колірній гамі.