Маленькі зручності для помешкання

Автор | 15 Січня, 2020

У домашньому побуті ми можемо стикатися з різними незручностями багато разів. І це не тільки від того, що ви не знаєте, як правильно вбити цвях в стіну, але ще незручності можуть відчувати і наші близькі і навіть домашні вихованці. Але, виявляється, можна придумати що-небудь таке цікавеньке, яке б допомагало всім домочадцям відчувати комфорт.

І тут нам може допомогти рукоділля серйозніше, ніж просто клеїти кольорові папірці. Можливо, навіть знадобитися допомога наших дорогих чоловіків. Так що не губіться, звертайтеся до них за допомогою, щоб зробити ті комфортні речі, які ми пропонуємо вам.

Організатор для домашнього начиння з табуретки

Кожна господиня напевно відчувала незручність, коли їй потрібно пошити сукню, а всі потрібні інструменти, як спеціально, кудись поховалися. Те лінійку не знайдеш, то ножиці. А тут ще й тасьма розкрутилася і заплуталася з нитками, доведеться тепер все розплутувати. Щоб такого не траплялося, зробіть простий, але дуже міцний органайзер, куди ви будете складати всі інструменти, необхідні для шиття. Крім шиття, звичайно ж, ви можете вжити таку конструкцію і для маси інших речей – кухонних, банних, взуттєвих, гардеробних та інше.

Візьміть будь-яку табуретку, навіть стареньку, яку попередньо розкрийте лаком або пофарбуйте фарбою, щоб вона виглядала, як новенька. Форма сидіння табуретки тут ролі особливої ​​не грає, адже на ній сидіти ніхто не збирається. Зате до сидіння потрібно прикрутити меблеві ролики – 3 або 4 шт. Можна обійтися і без них. Але за нашою рекомендацією краще зробити ролики, щоб органайзер виявився ще й мобільним, міг переміщатися з одного кута кімнати в іншій вільно.

Тепер на швейній машинці просто прострочіть найпростіші кишеньки-сумочки на зав’язках. Зав’язками ви їх просто прикріпіть до планок-перекладинки між ніжками табурета. Якщо таких перекладин немає, тоді можна просто прив’язати до ніжок табуретки. Але краще, щоб вони були, тоді зав’язки НЕ будуть сповзати при використанні кишеньок. Тепер кладіть в сумочки що завгодно, проведіть ваш органайзер, куди хочете і як хочете. Він готовий послужити вам.

Поєднуємо приємне з корисним – дбаємо про вихованців

Коли у вас вдома живе папужка, ви можете влаштувати для нього оригінальну годівницю. Яка позбавить вас від надокучливого вихованця, коли ви їсте. Він, звичайно ж, все одно буде прилітати до вас на обідній стіл, де розкидані крихти, але може і привчитися їсти зі своєї годівниці.

У тій частині столу, де ви ріжете часто хліб або ж окремо приробити дошку для хліборізки, просвердлите дірочки в кришці столу. До низу, в тій частині, де дірочки, прикріпіть кухонну лійку або щось подібне, воронкообразное. Від воронки нехай йде шланг або вигнута трубка з пластика, на кінці якої – годівниця для папужки. Коли ви будете різати хліб, то все крихти прокидаючись через дірочки в дошці в воронку, звідти – в трубку, а звідти вже в годівницю. Папужка в будь-який час може прилітати і клювати свої ласощі, адже там можуть виявитися крихти від солодкої булки або печива.

Чохол для прання

Багато хто чув про чохли для прання, але мало хто знає, що їх можна прикріпити клейкою стрічкою до кришки завантаження пральної машинки. Цей трюк дозволить стирається кросівок, або дамській сумочці з замками не стукали по барабану пральної машинки при пранні. Адже ви за допомогою чохла і того, що прикріпіть його до дверцят машини, зафіксуєте, таким чином, річ. Мильна вода туди дістане, не варто хвилюватися. Один недолік – віджимання, доведеться руками віджати випрані кросівки.

Правильно забити цвях у стіну

Стільки способів існує для того, щоб вдало забити цвях у стіну. Але такого ще ви, напевно, було невідомо – цвях можна забити через гребінець. Все елементарно і просто! Прикладаєте гребінець до стіни і забиваєте цвях між зубами гребінця. Якщо молоток і зіскочить, то вдарить по гребінці, а не по вашим пальцям.