Красивий посуд своїми руками

Автор | 31 Грудня, 2019

Кожен знаходить собі хобі, яке відповідає його інтересам і можливостям, потребам душі і вмінням. У кого-то серце завмирає при погляді на квіткові композиції, у кого-то неймовірним чином римується все, що він тільки бачить навколо себе, чиє то руки можуть з легкістю розібрати і зібрати будь-який механізм. Але є захоплення, яке об’єднує всіх без винятку, це малювання. І навіть якщо малювання не має відношення до вашої професійної діяльності, воно може зримо присутні в житті, наповнюючи її радістю творчості.

Малювати на посуді дуже захоплююче і заманливо, адже це просте і до того ж корисне заняття. Своїми роботами можна прикрасити будинок, прекрасно доповнити і оживити інтер’єр, або піднести як подарунок своїм близьким і знайомим. Навіть ви не вмієте малювати, не бійтеся, довіртеся своїм почуттям. Фантазія, впевнена рука і бажання це, мабуть, все що потрібно.

Найпростіше розписувати тарілки, починати краще з них. Застосовувати за прямим призначенням розмальовані тарілки не радять. Їх можна використовувати як підставки для свічок або як прикраси. А ось розписану зовні кухоль або чайник можна використовувати за прямим призначенням.

Для цього хобі підійде різноманітний посуд і фарби для декоративних робіт по фарфору, кераміки, глини і фаянсу, а так само пензлика різної ширини.

Перед початком роботи підготуйте посуд, помийте і висушіть її. Продумайте сюжет або картинки, які хочете намалювати. Можна використовувати різноманітні трафарети і контури.