Красиві вироби з паперу та картону.

Автор | 26 Грудня, 2019

Вироби з паперу та картону, можна зробити досить не складно і при цьому отримати гарні прикраси, як для предметів інтер’єру, так і до будь-якого свята!

Метелики і бантики.

Метеликів зробити не складно, і при цьому вони дуже красиві, така прикраса підніме настрій кому завгодно, перетворивши хоч цілу кімнату, хоч будь-яку річ. Зробити таку саморобку можна з самих різних матеріалів, і способів виготовлення існує безліч. Найпростіший спосіб, якщо є хист до малювання, можна, просто намалювати на кольоровому картоні метелика, вирізати її і зробити більш цікавою завдяки клею з блискітками, яким можна зробити нескладний малюнок на метелику і обвести їм її контури. Вийде дуже красива і яскрава метелик.

Ще можна зробити таку саморобку заготовивши:

  1. лист кольорового паперу формату А4 (2 шт.) – такого кольору, якого буде метелик;
  2. довгу голку і тонкий дріт;
  3. намистини, штуки чотири побільше і штуки три поменше і бісер;
  4. ножиці.

Хід роботи:

Спочатку лист кольорового паперу складається навпіл, але згин не повинен бути надто чітким. Далі потрібно зрізати кути знизу більше, а зверху менше, при цьому посередині зробити плавний вигин.

Тепер необхідно розкрити лист і складати його гармошкою, рухаючись поперек лінії згину. Отримана деталь це верхнє крило. Нижня крило робиться точно також, тільки кути відрізаються однакового розміру. Коли обидві деталі готові, їх необхідно проткнути голкою в самому центрі, через гармошку. Далі зігнути дріт навпіл і через її два кінця пропустити спочатку пару намистин поменше, потім, пару більших.

Тепер можна протягувати дріт в заготовлені крила. Після цього на дроті розмістити ще пару намистин такого ж розміру, як і останні, які надягали, і одну поменше. Залишилося зробити вусики, на них піде бісер, в який і сховається дріт, для того, щоб закінчити роботу. Крила розправляються і можна прикрашати що потрібно або що хочеться.

Можна таким же способом зробити гарний бант. Для цього заготовки крилець слід просто перемотати тим, що буде більш доступно, або що здасться більш красивим. Наприклад, ниткою, на яку потім можна буде підвісити це прикраса. Або на дріт, якої так само можна прикріпити бант куди потрібно.

Об’ємна квітка.

Для цієї саморобки знадобиться:

  1. кольоровий папір,
  2. олівець,
  3. ножиці,
  4. клей.

Для початку, необхідно на кольоровому папері намалювати і вирізати, як мінімум чотири пелюстки поменше і чотири побільше (чим пишніше і більше потрібен квітка, тим більше за розміром і за кількістю необхідно буде вирізати пелюсток). Ще вирізати два кола, один буде використовуватися для того, щоб на ньому закріпити пелюстки, а інший буде серцевиною квітки. Далі кожна пелюстка надрізати уздовж, з нижньої його частини, приблизно на сантиметр.

Отримані кінці завести один на інший і склеїти, надавши цим обсяг пелюстці. Тепер беремо вирізаний круг, і збираємо на ньому з пелюсток більшого розміру квітка. Далі з пелюсток поменше викладаємо квітка другим рядом, всередині першого. Якщо є бажання таких рядів може бути більше, а можна на цьому закінчити, приклеївши в середину жовтий коло. Об’ємний квітка готовий. Їм можна прикрасити все що завгодно!

Гірлянди з паперу.

Нескладний варіант красивих гірлянд. За основу можна взяти будь-яку вподобану форму. Це може бути серце, зірка, квітка і інші. Знадобитися довга, бажано міцна нитка, кольоровий папір, олівець, ножиці і клей. Необхідно намалювати на кольоровому папері, то, що буде на гірлянді, наприклад, зірки, їх повинно бути багато, щоб вистачило на всю довжину гірлянди. Коли заготовки готові їх необхідно склеїти між собою по дві штуки, пропустивши між ними нитку. Так обклеїти всю нитку в довжину, отримавши таким чином, гірлянду.

Завдяки гарним виробам з паперу можна прикрасити будь-яке свято, отримати задоволення від самого процесу і підняти собі і оточуючим настрій.