Клаптеве крісло, як універсальний предмет інтер’єру.

Автор | 15 Грудня, 2019

Клаптеве крісло – універсальний предмет інтер’єру, а печворк – це унікальна техніка шиття, яку люблять мільйони людей. Якщо належите до її шанувальникам, ви не зупинитеся на клаптиків ковдрі. Може бути, спокуситесь на клаптикову крісло? Місце для цього предмета меблів знайдеться не тільки в їдальні, але також на кухні і у вітальні.

На кухні

На кухні без стільців можна дозволити собі застілля і довгі розмови за чашкою чаю. І не в кожному будинку, а особливо в квартирі, є їдальня. Коли її немає, зазвичай кухня бере на себе функції цієї кімнати. Кухонні стільці не повинні бути великими і масивними. Легкі моделі з універсальною формою ідеально підходять для цього приміщення. І клаптеві стільці ідеально поєднуються зі столом з темного дерева або іншого матеріалу.

В їдальні

У більш просторому інтер’єрі, який зазвичай вибирають в якості їдальні, можна поставити більш вишуканий стілець. Можна комбінувати предмети інтер’єру з дуже модним клаптевим стільцем з підлокітниками. Завдяки їм сидіти за столом буде ще зручніше. Можете вибрати різнобарвну палітру печворк або в чорному, сірому і білому кольорах.

У вітальні

Не знаєте, як розслабитися після важкого дня, повного хвилювань? А як щодо відпочинку в зручному клаптиків кріслі-гойдалці? Такий предмет меблів – ідеальне рішення для тих віталень, де великі крісла-качалки не підійдуть. Тепер все, що потрібно зробити, це взяти цікаву книгу, чашку теплого какао, накритися ковдрою і провести вечір в такій компанії. Клаптева крісло на санчатах також пожвавить вітальню і зробить її більш барвистою і затишною.

У вітальні, суміщеної з кухнею

Все більше і більше людей вирішують влаштувати вітальню, відкриту для кухні або їдальні. На кордоні однієї й іншої зони часто розташовується кухонний острів, який служить як столом, так і стільницею. Варто вибрати не звичайні стільці, які вписуються в кухонний острів, але більш високі моделі. Якщо не подобається меблі без підтримки, можете вибрати високі стільці, на манер барних. А барвисте клаптева покриття дуже пожвавить чорно-білий дизайн інтер’єру.

В офісі

Відмінне рішення – встановити клаптева крісло в свій офіс або офісний куточок будинку. Все, що потрібно зробити, це вибрати модель з колесами або на легкому каркасі. Такий предмет меблів може також сподобатися дитині, який буде займатися виконанням домашньої роботи за столом. Можна вибрати більш приглушену версію печворк в сірих, білих і чорних тонах або, навпаки, яскраву комбінацію.

Як бачите, у клаптикового крісла багато призначень.