Як зробити дерево з бісеру своїми руками?

Автор | 13 Грудня, 2019

Щоб зробити своїми руками дерево з бісеру, потрібно запастися такими матеріалами, які перелічені нижче.

Бісер різних кольорів і розмірів.
Дріт різної товщини.
Жорсткі стрижні.
Флористичні стрічки.
Гіпс.
Декоративні каміння або пісок.
Іншими декоративними елементами: паєтками, намистинами і т.д.

Для початку виготовлення дерева з бісеру своїми руками, необхідно нарізати багато шматків дроту, довжина кожного з яких повинна становити близько 25 сантиметрів. Чим більше ви заготовите шматків дроту, тим пишніше в результаті вийде дерево.

Візьміть одну дріт і нанизайте на неї 5 бісеринок, скрутіть руками в петельку на відстані близько п’яти-семи сантиметрів від кінця дроту. Відступите близько сантиметра і знову зробіть таку петельку з п’яти бісеринок. Зробіть кілька петельок (непарної кількості) по всій довжині дроту, залишивши вільним кінець шматочка (близько семи сантиметрів). Потім зігніть дріт по середньої петлі і скрутіть кінці між собою. У вас вийде одна гілка для майбутнього дерева своїми руками. Всього їх потрібно зробити для того, щоб дерево виглядало красиво, близько ста штук.

Коли гілочки зроблені, потрібно скріпити їх у пучечки по десять-дванадцять гілочок. Щоб з’єднати всі пучки в єдине дерево, потрібно взяти жорстку основу, в ролі якої можуть виступати як спеціальна металева паличка, так і будь-які інші підручні засоби, наприклад, олівець. Намотуйте пучки на основу, закріплюючи її, таким чином буде формуватися основа дерева, зробленого своїми руками. Стовбур обмотайте гофрованої папером або нитками.

За допомогою гіпсу закріпіть дерево в формі (наприклад, квітковому горщику). Потім прикрасьте будь-якими сподобалися матеріалами. Дерево з бісеру ви зробили своїми руками.