Як змайструвати вироби, талісмани і обереги своїми руками?

Автор | 26 Грудня, 2019

Сьогодні, в століття високий їх технологій стає важко повірити в реальність надприродного. Проте, магію ще не втрачено. Ці знання продовжують використовуватися людством для досягнення власних цілей. Правда, не всі магічні ритуали, знання, література збереглися до наших днів, багато було просто розгублено, спалене невіруючими і кануло в безодню часу.

На сьогоднішній день, магія продовжує розвиватися, винаходяться нові ворожіння, прикмети, способи подивитися то що заховано від людських очей. Майже неможливо, що коли-небудь людство зможе відмовитися від усього цього. Багато хто не може прийняти матеріальний світ таким, яким він є без думок про щось загадкове і таємниче. Вони вірять, що в цьому світі залишилося ще не зрозуміле і не звідав.

З давніх-давен наші предки вірили, що хоча ми і не можемо кардинально змінити долю, але хоча б згладити кути цілком можливо. У цій справі нам допоможуть талісмани, обереги і амулети, які ми вас зараз навчимо виготовляти своїми руками. Чи не знадобиться нічого складного. Тільки бажання і ваша віра в містичне.

Амулет на удачу

Для виготовлення нам буде потрібно:

– Сухі дубове листя;

– Вовняна червона нитка;

– Свічка.

Для початку необхідно взяти сім засушених заздалегідь дубового листя, вимовити над ними такі слова: «Як сонце сходить над світом, як огортає своїми променями, так і удача нехай буде зі мною з цих хвилин до тих пір, поки місяць не вступить в свої права» . Після цього розкласти їх віялом. Взяти свічку, запалити. Піднести до кожного листку і капнути по три краплі воску. Краплі повинні лягати рівно поперек. Вийде щось на зразок поясу. Потім продовжити з іншого боку. Почекавши, поки віск застигне, потрібно дістати червону вовняну нитку. Швидко обв’язати їй листя. Потім знову закріпити воском зі свічки. Три рази прочитати «Отче наш». Після цього вийшов амулет покласти під ліжко. Вранці загорнути в червону тканину і носити з собою в сумці або одязі. Протягом семи днів, (число відповідає магічному числу листя) Кожну опівночі, підходячи до вікна, повторювати слова: «Як сонце сходить над світом, як огортає своїми променями, так і удача нехай буде зі мною з цих хвилин до тих пір, поки місяць не вступить в свої права ». Можна використовувати свої слова головне, що б суть збігалася. Після цього протягом місяця удача буде ходити з вами об руку.

Амулет для здійснення мрій

Для виготовлення даного амулета нам буде потрібно:

– Червона вовняна нитка;

– Свіча;

– Кружка з водою.

Ритуал краще проводити опівночі. Спочатку необхідно знайти любимою кухоль (з якої п’єте тільки ви), наповнити її водою. Вода повинна бути спеціально приготованою. Налити її можна в освітленому місці, джерелі при церкві, в ополонці на Хрещення. Далі потрібно взяти свічку і підпалити її третю сірником, що попадеться на очі. Дочекатися, коли віск почне танути. Акуратно піднести свічку до ємності з водою. Капати віск і при цьому говорити вогню свої найпотаємніші бажання. Після того як в середині келиха сформувалася фігурка, дістаньте її з води. Слід її просушити, залишивши на ніч на підвіконні. Вранці перев’язати заготовку червоною ниткою при цьому потрібно вимовити молитву. Підійде будь-яка, краще буде звернення до Богородиці. Після цього залежить амулет з собою в сумку, або в кишеню одягу. І завжди носити з собою. Важливо, щоб він не попадався нікому на очі.

Всі ми розуміємо, що будь-які амулети лише помічники на шляху до реалізації наших мрій і бажань. Потрібно глибоко вірити в його силу і не ставитися до нього легковажно. Ніякої магічний предмет не буде працювати правильно, якщо ви ставитеся до нього як до іграшки. Знайте – магічні речі вкрай чутливі до думок і дій власника. Магія укладена в нас самих. Пам’ятайте про це.