Як заробити на продажу хенд-мейд виробів?

Автор | 6 Лютого, 2020

Хенд-мейд стає все більш популярним: одяг, предмети декору, прикраси і т.д. Речі, створені своїми руками, є незвичайними і унікальними. Це і є основною перевагою handmade: такого виробу не буде більше ні в кого. У той же час, на речах ручної роботи можна заробляти.

Ви отримаєте можливість перетворити своє хобі в досить прибуткова справа. Такий дохід може стати як основним, так і надбавкою до зарплати. Однак, потрібно знайти потенційних клієнтів, адже конкуренція досить велика. Як же заробляти на продажу хенд-мейд виробів?

Перш за все, необхідно визначитися з асортиментом товарів, які Ви плануєте продавати. При цьому, чим більший вибір, тим вище шанси знайти покупця. Наприклад, якщо Ви в’яжете одяг, то доцільно виготовляти кілька однакових примірників в різних розмірах.

Як знайти покупців? Можна спробувати поширювати вироби ручної роботи серед знайомих, а вони, в свою чергу, зможуть розповісти про Ваші послуги іншим людям. Також, варто брати участь у великих ярмарках. Зазвичай, на таких заходах представлений великий асортимент handmade речей. З підвищенням популярності онлайн-продажів, з’явилася можливість використовувати інтернет-майданчики. Наприклад, можна створити магазин в одній із соціальних мереж і представити в ньому весь асортимент виробів. Також, ефективним є співпраця з магазинами. Наприклад, Ви можете віддавати свої вироби на реалізацію в сувенірну лавку і віддавати певний відсоток прибутку з їх продажу її власнику.

Необхідно вивчити пропозиції та попит на товари, подібні до тих, які виготовляєте Ви. При цьому, потрібно враховувати витрати на витратні матеріали, а також, оплату Вашої праці. Таким чином, вартість хенд-мейд речей виходить трохи вище, ніж тих, які виготовляються на виробництвах. Саме з цієї причини, вироби ручної роботи повинні бути якісними, адже це є одним з їхніх переваг.

Продаж хенд-мейд речей може стати повноцінним джерелом доходу. Ваше хобі буде приносити не тільки радість від захопленості процесом виготовлення виробів, а й гроші.