Як вигідно продавати вироби ручної роботи в Інтернеті?

Автор | 12 Грудня, 2019

Вироби ручної роботи завжди користувалися популярністю в суспільстві. Картини, вишиті з бісеру та муліне, добре поєднуються з сучасним інтер’єром будинків і квартир. Багато професійних вишивальниці непогано зароблять на продажу картин, серветок, а також в’язаних речей. В усіх великих містах два рази на рік, восени і взимку, проводяться фестиваль декоративно-прикладного мистецтва. На заході за прийнятними цінами мешканці і гості купують красиві вироби. Крім того, проводять групові заняття для бажаючих навчитися будь-якого виду рукоділля, наприклад, плетіння на коклюшки, варені мила в домашніх умовах. На фестивалі, на подіумі відвідувачам демонстрували гарний одяг, пов’язану спицями та гачком.

Відвідування фестивалів і ярмарків декоративно-прикладного мистецтва потрібно не тільки для продажу виробів, але і для того, щоб розширити коло партнерів по бізнесу для взаємовигідного співробітництва, наприклад можна домовитися про продаж виробів в спеціалізовані магазини у великих містах.

Не тільки мережевий бізнес стрімко розвивається в різних соціальних мережах, але і продаж різних товарів, в тому числі і виробів ручної роботи. Спочатку створюють групу в відомих соціальних мережах, наприклад в «Однокласниках», в «В Контакте», в якій розміщують фотографії виробів ручної роботи. Фотографії бажано обробити в програмі «Фотошоп» або попросити професійного фотографа за прийнятними цінами зробити кілька кадрів.

В Інтернеті існують різні групи по рукоділлю. Вони об’єднують любителів і професіоналів багатьох або одного виду рукоділля. Незважаючи на велику кількість груп, дівчата і жінки воліють спільноти професіоналів. У таких групах популярні поради та відео майстер-класів зі створення виробів ручної роботи.

Кожен творець спільноти прагнути залучити велику кількість передплатників. Вони раз у місяць влаштовують акції і конкурси зі знижками з метою привернути увагу цільової аудиторії, наприклад, безкоштовне відео для початківців рукодільниць з в’язання гачком або вишивання картин з бісеру.

Для швидкого розвитку бізнесу через соціальні мережі бажано розміщувати фото виробів на продаж для людей різного соціального рівня і доходу. Також продають вироби і післяплатою.