Як вибрати ім’я дитині?

Автор | 7 Грудня, 2019

Народження дитини це найвеличніше диво. І як назвати свого малюка є дуже важливою і серйозною завданням для молодих батьків. У деяких випадках ім’я для дитини вже давно вибрано.

Може бути, ви вирішили назвати його на честь одного з батьків або бабусь і дідусів. У цьому випадку деякі ваші родичі можуть залишитися незадоволеними ваші вибором. Як правило, кожен намагається запропонувати свій варіант імені для вашого чада. Ситуація складається досить таки складна. Адже ім’я супроводжує кожну людину все життя і багато в чому впливає на сприйняття його іншими.

Кожне ім’я має своє значення. Багато з нас читали різні джерела, в яких розшифровані значення імен. Звичайно, не можна сказати, що якщо ви назвете дитини якимось конкретним ім’ям, то він буде повністю відповідати опису. У цьому випадку вже давно у всіх людей були б однакові імена.

Найчастіше батьки дають ім’я дитині, тому що воно пов’язане з хорошим знайомим або цікавою людиною.

На підсвідомому рівні вони вкладають в малюка якості і риси характеру, які самі бачать в людині з таким ім’ям, але думка обох батьків може не співпадати. Ось і виходить, що в результаті виховання виростає людина зі своїм власним характером, а не копія свого тезки.

Якщо ви дасте дитині ім’я одного з батьків плутанини в зверненні не уникнути.

Іноді батьки вибирають для своєї дитини рідкісне оригінальне ім’я. Звичайно, в цьому випадку ваше чадо, швидше за все, буде відрізнятися в дитячому садку або школі. З іншого боку варто задуматися, чи має обране ім’я красиву зменшувальну форму. І чи не звучить оригінальне ім’я занадто безглуздо в поєднанні зі звичайною прізвищем. Постарайтеся передбачити всі подібні дрібниці, щоб в майбутньому не викликати у дитини комплекс, і не змусити соромитися свого імені.

Вибираючи ім’я для малюка оцінити поєднання його з прізвищем та по батькові.

Адже це тільки поки дитина маленька і Ви називаєте його зменшувально пестливих іменами. У навчальних закладах його будуть називати по прізвища та імені, а на роботі по імені та по батькові. Перевірте, чи добре будуть звучати ці поєднання. При виборі маєтку для хлопчика зверніть увагу на те, яке по батькові вийти для його майбутніх дітей.

Основну роль у долі малюка грає любов і увагу батьків. Яке б Ви не обрали ім’я для свого малюка, навряд чи ви будете його менше любити.

Діліться своїм “рецептом”.