Як вибрати якісну сумку з натуральної шкіри?

Автор | 12 Грудня, 2019

Сумка з натуральної шкіри може стати відмінним аксесуаром на довгий час, адже це дуже зносостійкий матеріал, який прослужить не один рік. При цьому, сумочка може бути елегантною, практичною або з незвичайним дизайном. Тобто, можна вибрати аксесуар на свій смак або навіть замовити пошиття за власним ескізом.

Дуже важливо, при покупці, звертати увагу на якість виробу. Від цього буде залежати термін служби сумки. Потрібно перевіряти якість фурнітури, шкіри, внутрішньої підкладки. Як же вибрати шкіряну сумку?

Перш за все, необхідно переконатися в тому, що шкіра дійсно натуральна і сумка виконана не з замінника, нехай і якісного. Перевірити це можна за допомогою декількох методів, які дозволяють не зіпсувати виріб. Справжня шкіра дуже легко вбирає вологу, якщо капнути на неї води, то вона досить швидко вбереться. Якщо ж сумка виконана зі штучної шкіри, то рідина просто стече вниз. Також, натуральний матеріал має специфічний запах, який не можна переплутати з запахом замінника шкіри, що обробляється фарбою.

Особливу увагу варто приділити фурнітурі вироби. Як вже було зазначено раніше, сумки з натуральної шкіри досить довговічні, Ви будете носити такий аксесуар не один сезон і він, при цьому, збереже презентабельний зовнішній вигляд. Відповідно, дуже важливо, щоб блискавка, замки та інші металеві деталі теж були хорошої якості і не потемніли з часом. Те ж саме стосується і швів. Натуральну шкіру потрібно обробляти за допомогою подвійної машинної строчки, так як це досить щільний матеріал. На виробі не повинне бути стирчать ниток, нерівних або розходяться швів.

Таким чином, вибрати сумку з натуральної шкіри, керуючись певними критеріями, досить просто. Необхідно звертати увагу на сам матеріал, а також, на шви і фурнітуру, щоб вибрати аксесуар, який довго зберігатиме первинний зовнішній вигляд.