Як своїми руками зробити подарункову коробку?

Автор | 12 Лютого, 2020

Ніхто не стане сперечатися з тим, що подарунок, який підноситься в красивій коробці, сприймається набагато краще. Саме з цієї причини сьогодні в магазинах представлені різні подарункові коробки. Наприклад, прекрасно виглядають коробки, які обтягаються тканиною.

І якщо ви хочете зробити таку коробку своїми руками, то з легкістю впораєтеся з цим завданням.

Робимо круглу коробку

Перш за все, треба розчинити клей ПВА в воді. За консистенцією суміш повинна бути як вершки. Ділянка тканини прикладається до коробки, відрізається необхідний фрагмент. Далі, зовнішня сторона обробляється клейовим розчином, на неї прикладається тканину. При цьому краю приклеюються в місцях сходження з підворіть. Треба виконати надрізи на припуски, роблячи однакові інтервали. Потім виконується:

– подворот надрезанного матеріалу на дно;

– приклеювання тканини.

Потім вирізається круглий фрагмент, за розміром він повинен бути менше дна. Коробка перевертається, тканина повинна бути в центрі. Не потрібно виконувати подворот тканини.

Для обклеювання кришки коробки треба зробити коло, діаметр якого перевищує розмір кришки на два-три сантиметри. Цей гурток приклеюється зверху по центру. Після цього треба відрізати смугу тканини, яка повинна бути на пару сантиметрів ширше бічній частині кришки, проклеїти її. Нарешті, необхідно надрізати зайву тканину, підвернути, приклеїти.

Робимо коробку прямокутної форми

Почати треба зі змішування клею по тій же схемі. Потім тканину вирізається таким чином, щоб один край міг трохи зайти на другий. Потрібно залишати невеликий припуск з верхньої та нижньої сторони. Одна сторона обробляється клейовим розчином, після чого приклеюється тканину. Ви повинні обклеїти по черзі межі, завдаючи клей послідовно. При цьому віконце проклеювати не потрібно. Якщо суміш потрапить на метал, треба її витерти. Для закріплення матеріалу треба притиснути його, проклеівая. Після того, як буде доклеїла остання грань, потрібно повернути довгий край.

Відрізати тканину в віконці треба за допомогою гострого ножа. Робити це слід, поки клей повністю не висох. Тканина потрібно обрізати так, щоб був невеликий припуск поруч з кишенею, який буде використовуватися для візитки. При необхідності, слід обробити тканину клеєм, щоб вона не обсипалася. Робити це можна за допомогою невеликого пензлика. Далі зробіть картку, напишіть на ній вітальні слова, встановіть в рамочку. Потім, перевернувши коробку, приклейте залишок тканини на дно. Потрібно вирізати прямокутний шматочок тканини, який має розмір менше підстави коробки. Тепер ви повинні проклеїти тканину, закрити ті краї, що не були оброблені.

Нарешті, треба вирізати для кришки тканину, щоб вона могла закрити межі збоку. Потрібен невеликий припуск для загортання. Клеєм обробляється кришка, після чого прикладається тканину. Її потрібно загнути, спочатку переміщаючи по коротким сторонам даху, а після цього – по довгих. Не забудьте надрізати в кутах, щоб матеріал лягав рівно.