Як приготувати солодке пасхальне гніздо?

Автор | 15 Грудня, 2019

Багато господинь на свята хочуть приємно здивувати, і звичайно ж смачно нагодувати членів своєї сім’ї і друзів. Інтернет рясніє рецептами різних смачних страв, але далеко не завжди вони прості в приготуванні. Ми ж хочемо запропонувати Вам легкий варіант приготування десерту, який можна поставити на стіл або красиво упакувати і піднести як солодкий подарунок.

У цій статті ми розповімо про відмінну ідеї для свята, про те, як своїми руками зробити солодкі великодні гнізда. Солодкі гнізда припадуть до смаку, як дорослим, так і дітям і не заберуть багато часу для приготування. І так приступимо.

Необхідні матеріали та інструменти:

глибока миска

пергамент для випічки

піднос або деко

шоколад (білий, молочний або темний, на Ваш смак)

цукерки M & M’s

печиво хмиз у вигляді паличок (НЕ солоне)

Застеляємо деко пергаментом. Печиво ламаємо на короткі палички і висипаємо в глибоку миску. Шоколад розтоплюємо на водяній бані, коли він повністю розтане, заливаємо шоколадною сумішшю печиво і акуратно перемішуємо дерев’яною лопаткою.

Викладаємо на пергамент у вигляді маленьких гнізд, зверху прикрашаємо цукерками M & M’s, і відправляємо застигати в холодильник.

У підсумку ми отримали простий, швидкий і дуже смачний десерт, який до того ж може стати оригінальною прикрасою святкового столу.

А ще Ви можете красиво упакувати солодкі великодні гнізда і піднести їх як маленького сувенір.