Як оригінально упакувати подарунок?

Автор | 18 Грудня, 2019

Вручати рідним і друзям милі подарунки – одна з наших улюблених новорічних традицій. Причому важливо тут все: і сам подарунок, і людина, від якого він отриманий, і упаковка. Як придумати гарний декор, який не потребує спеціальних навичок, багато часу і покупки різноманітних матеріалів?

Ми знайшли недорогі, але дуже творчі рішення, які як не можна краще вписуються в атмосферу свята.

Тканина та нитки

Декорувати подарунки стильно можна і з того, що є практично в будь-якому будинку. Наприклад, відрізки тканини, залишки шпалер, нитки (як муліне, так і звичайні), гудзики.

Прекрасно виглядають презенти, загорнуті в симпатичну тканину. У неї можна вшити блискавку, але краще обмітати краю шматочка (відповідного за формою до подарунка), щоб його можна було просто зав’язати і легко розкрити.

З різнокольорових ниток можна зробити смішні помпони, які особливо сподобаються дітям і людям з почуттям гумору. Крім того, помпони – прекрасна альтернатива бантом. Ще одне застосування ниткам – вишивка по папері. На вже упакованому подарунку в найпростішої техніці вишивають сніжинки і зірочки – виглядає як оригінальна ручна робота.

Екомода

Мода зараз за все природне і неординарне, тому варто задуматися про те, щоб оформити подарунок в натуральні матеріали. Перш за все, це крафтового і пергаментний папір, причому навіть краще, якщо вона не пофарбована. Поверх такої упаковки можна нанести малюнок, зробити підпис, прикрасити наклейками, блискітками, шишками, сніжинками з паперу та штучними ягодами.

Мішковина і джут

Дуже красиво виглядають коробки і згортки, упаковані із застосуванням джгута і мішковини. Знайти їх можна як в магазинчиках для рукоділля, так і в будівельному відділі. Найцікавіше, що мішковина і палять – це тільки фон, на якому чудово виглядають хвоя, лаванда, шишки і натуральні квіти. До того ж мішковина може послужити конвой для вишивки.

Гілочки

Для створення оригінального декору знадобляться ялинові гілочки, грона трохи підсушеної горобини, квіти і трави (лаванда, ромашка, сухоцвіти). З їх допомогою можна розставити акценти практично на будь-якій упаковці, навіть якщо вона зроблена зі звичайної офісного паперу. Крім того, сухі трави і ягоди виділяють легкий, приємний аромат.

Традиційне оформлення

Якщо часу у вас мало, але прикрасити подарунки все-таки дуже хочеться, зверніться до традиційного оформлення кольоровим папером. Коштує вона недорого і продається зараз як в канцтоварах, так і в великих супермаркетах. Завершити упаковку можна атласною або оксамитової стрічкою. Щоб додати презенту урочистості, зупиніться на поєднанні золотих і темних кольорів або на класичній композиції з білого, червоного і зеленого. Тут немає строгих обмежень і правил, тому просто включайте фантазію!