Як краще фотографувати дітей?

Автор | 7 Грудня, 2019

Багато батьків часто фотографують своїх улюблених чад. Але фотографії їх розчаровують, адже на знімках здається чогось не вистачає. Так як же правильно фотографувати дітей?

Щоб знімки стали більш цікавими, потрібно фотографувати дітей за грою. Тут підійдуть не всі ігри, так як стрибає і бігає малюка «зловити» в кадрі проблематично. Краще запропонувати дитині настільні ігри. Дуже добре, якщо поруч виявиться помічник у вигляді бабусі, дідусі, сестрички. Така людина не тільки займе увагу дитини, але і проконтролює, щоб малюк вдало був розташований в кадрі.

Величезна кількість фотографій батьки роблять вдома. При цьому використовується вбудований спалах. Саме ця функція винна в наявності червоних очей, відсутності обсягу і багатьох інших неприємних ефектів. Фотографії дитини будуть набагато цікавіше, якщо відключити вбудований спалах. До речі, спалах не використовують фотографи при зйомці немовлят, так як це лякає малюків.

Дуже красиві знімки виходять біля вікна, тому можна запропонувати своєму малюку пограти у підвіконня. Більш дорослих дітей можна попросити позувати саме в цьому місці.

Буває так, що дитина зовсім не хоче фотографуватися. Але тим не менше всі малюки без винятку люблять воду. Якщо є водонепроникний чохол для камери, то саме час познімати непосиду в бризках. Це може бути, як фотосесія в озері, річці, так і в фонтані, і навіть самої звичайної дитячій ванні. Можна попросити дитину побризкати Вас. При цьому не потрібно переставати знімати, серед фотографій обов’язково знайдуться цікаві знімки.