Про догляд за шкіряним взуттям.

Автор | 6 Лютого, 2020

Прості рекомендації та інструкції про догляд за шкіряним взуттям. Ці рекомендації також справедливі і для будь-яких виробів з натуральної шкіри.

Як ми знаємо, взуття – це основний елемент гардероба сучасної людини. Якщо ж від якоїсь одягу в подальшому, можна відмовитися, то від взуття немає. Кожен сучасний чоловік вважає за краще носити виключно шкіряне взуття. Запитайте: «Чому?» А вся справа в тому, що вона універсальна. Вона не тільки прекрасно створює елегантний образ, але і дуже зручна в носінні, а також служить довго своєму власникові. Плюсів у дійсності багато, але і мінуси також тут є. Якщо за взуттям довго не доглядати, то вона дуже швидко стане непридатною для подальшого використання. Отже, для того, щоб зберегти взуття, вам потрібно буде за нею правильно доглядати.

Варто також відзначити, що зовнішній вигляд взуття залежить не тільки від фірми виробника і матеріалу, а й від подальшого правильного догляду. Догляд включає в себе не просто її очищення, а й правильне зберігання. Якщо ви бажаєте, щоб ваше взуття носилася довго і добре, відразу ж після покупки її потрібно начистити за допомогою спеціального крему для взуття, який підходить матеріалу, з якого вона була виготовлена.

Головне правило, чистка шкарпеток від прилип бруду. Буде добре, якщо у вас для цього є спеціальні губки і шампуні для миття шкіри. Якщо ж у вас немає подібних засобів, то вистачить і звичайного мила і ганчірки з фланелі. Взуття з гладкою шкірою можна очистити за допомогою наявних засобів, а ось, щодо замша, або взуття з нубуку, то тут вам обов’язково потрібні спеціальні щіткою.

Не забувайте захищати взуття від вологи. Поверхня шкіряного взуття необхідно періодично обробляти водовідштовхувальними засобами. Хоча б один раз в тиждень взуття потрібно чистити кремом. Так, ви зможете зберегти витончений зовнішній вигляд поверхні. Запам’ятайте, що обробку взуття потрібно робити після приходу додому, а не перед виходом на вулицю.

Більшість фахівців стверджують, що зберігати пару взуття потрібно в окремій коробці. Щоб уникнути в подальшому деформації, всередину засовувати спеціальну вкладку з пластика, але можна також обійтися і звичайним папером.

Здавалося б все просто, ясно і зрозуміло, але тим не менш, частіше за все, такі прості правила просто не виконуються.