Декупаж з роздруківкою – речі з ідеєю

Автор | 8 Грудня, 2019

Складна техніка декупажу володіє своїми секретами – створити найпростішу річ легко. Але майстрині знаходять всілякі способи обробити вироби, щоб з праця стала унікальним.

Сучасні майстри рідко вибирають декупаж. Але їх не може не зацікавити техніка з роздруківкою, що з’явилася не так давно. Основа методу – в спочатку підібраному шаблоні. Він використовується в роботі, а роздруковують його на принтері. Підійде і малюнок, створений своїми руками, і фотознімок.

У пропонованій техніки є велика перевага. Зображення є багаторазовим. Його використовують у міру необхідності. Багато створюють собі набір з однаковими малюнками. Це – плід техніки декупажу з роздруківкою.

Принципи декупажу

Предмет легко декорувати. Підійде не кожне зображення. Також буде потрібно правильно підготувати виріб. Дизайн не будується ні на які правила. Картинка повинна подобатися, а її колір і стиль повинні підходити загальному інтер’єру. Часто вибирають різні теми:

абстрактний візерунок,

стиль флори,

анімалістичні тему,

портрети.

Що потрібно

Підійде лазерний принтер. Струменевий фарба не відрізняється стійкістю. На етапі імплантації вона тече і псується. У лазерному принтері буде підходящої практично будь-який папір. Якщо підходящої техніки немає – має сенс відвідати фотосалон. Зображення роздрукують за невелику плату, в будь-якій кількості.

У багатьох в наявності є струменевий принтер. На ньому можна роздрукувати мотив для імплантації. Буде потрібно використовувати спеціальний фотопапір. На ній остигають відповідні пігментні чорнило. Зазвичай такий експеримент завершується вдало.

Дуже екзотичні чорно-білі зображення. Любителі декупажу все ж вважають за краще кольорові варіанти. Як відомо, у продажу є багато фарб для декупажу, яскравих серветок, і навіть – кольорові лаки і клеї. Популярний кракелюр, що надає ефект старовини.

Перед друком рекомендується збільшити яскравість картинки. Це робиться в спеціальному редакторі. При наявності підписів малюнок належить, до того ж, дзеркально перевернути.

Тонкий папір для декупажу клеїться дуже акуратно. Декоруємої поверхню адгезіруют з нею, якщо використовувати метод файлу. Готують відоме канцелярське виріб. На нього кладуть лист зображенням вниз, підливають трохи води. Заготівлю потрібно залишити на 4-5 хвилин, не чіпаючи. Лист повинен повністю прилягати. Він просочиться водою і розтягнеться. Зайву воду зливають. Картинку ретельно розправляють, приступають до наклеювання.

Основа декупажу – в інтер’єрі

Декупаж – універсальний вид діяльності. З його допомогою створюють всілякі предмети. Його завдання – декор. Але, в ряді випадків, і саму річ створюють, обробляючи папір спеціальним лаком.

В інтер’єрі ефектно виглядають предмети посуду, прикрашені декупажем. А багато надають, таким чином, меблів справжню дерев’яну фактуру. І прості картини виглядають більш ефектно, якщо вони створені за методом декупажу. Таке доповнення, як унікальне зображення, безперечно, ефективно.

 

Поспілкуватися про декупаж можна на україномовному форумі про хобі, хендмейд, цікаві захоплення