Декоративні тарілки на стіну

Автор | 8 Грудня, 2019

Смаки власників житла різні. Одні вважають за краще мінімалізм і функціональність у всьому: щоб нічого зайвого. Іншим в свіжовідремонтованій квартирі не вистачає якоїсь родзинки. Якогось елементу, який візуально зігріє будинок, зробить його веселіше, затишніше і нарядно. Як такий елемент можна використовувати декоративні тарілки на стіну.

Найчастіше тарілки вішають в кухні. Їх можна придбати в сувенірному магазині або розписати своїми руками.

Оформлення та кріплення тарілок

Можна розписати тарілку акриловими фарбами. Якщо художник не вміє малювати – це не страшно. Можна роздрукувати будь-яке зображення з інтернету, перенести його на тарілку за допомогою копірки і розфарбувати. Переважно використовувати для цієї мети керамічні тарілки на стіну, на них фарба лягає краще. Але підійде і старий вицвілий сервіз.

Другий варіант – декупаж. Малюнок наноситься з зовнішньої сторони. Можна використовувати і прості тарілки, і скляні, тільки без рельєфу. Матеріали для декору – серветки, листівки, вирізки з журналів і ін. Вирізаний малюнок наклеюють на тарілку клеєм ПВА, розрівнюють і кладуть зверху ще один шар клею. Після висихання доводять зображення до ідеалу акриловими фарбами. Просушують фарби і покривають готовий виріб лаком.

Встановити тарілку на стіну можна за допомогою клею «холодне зварювання». Клей намазують на петельку з тасьми або декоративної стрічки, кріплять до денця тарілки із зовнішнього боку. Інший варіант – приклеїти до денця кришку з кільцем від консервної банки. За допомогою петлі або колечка тарілку вішають на стіну на цвях.

Розміщення тарілок залежить від вашого смаку. Консерваторам більше подобається симетрія, новаторам – динаміка. Зорове відчуття динаміки досягається за рахунок розміщення тарілок за зростанням / спаданням розміру.