Декоративні подушки ручної роботи

Автор | 15 Грудня, 2019

Всі, хто володіють власними приватними будинками або квартирах, прагнуть виробити своє житло на тлі інших, зробити будинок унікальним, що не походимо на інші. Цього складно добитися, якщо використовувати виключно декоративні товари з масових гіпермаркетів для будівництва та ремонту.

Подібний ефект досягається тільки тоді, коли в будинку з’являються речі, виконані своїми руками – в перекладі з російської hand made. Цей напрямок декору, яка набула поширення в Європі, тепер знайшло відгук у Росії. Різноманітні речі, виконані своїми руками, прикрасять ваш будинок і зроблять інтер’єр єдиним і неповторним.

Наприклад, такий елемент хенд мейд, як декоративні подушки. Як правило, такі подушки не використовує для сну, а виставляють лише для огляду. Без сумнівів, на даний момент можна купити подушку на будь-який смак в магазині для декору, але масовий товар не додасть унікальності дому. Декоративна подушка, виконана своїми руками зовсім інша історія, справа навіть не в ціні і час, витрачений на виробництво – в цей елемент декору вкладають душу.

Будь-яка річ, виконана в стилі хенд мейд, вимагає певних витрат часу і зусиль, але на виході ви отримуєте ексклюзивну річ, яка є тільки у вас і може навіть передаватися у спадок. Чим багатше фантазія у майстри, тим яскравішою і унікальною буде його робота. Крім усього, потрібно також мати здатність до швейної майстерності або в’язанні або часом для того, щоб цьому навчитися. Сучасні дизайнери також рекомендують використовувати декоративні подушки для оформлення інтер’єру різних форм, кольорів і текстур – такі елементи створюють затишок в домі.

Подушки для декору приміщень можуть відрізнятися по фактурі і формі, за внутрішнім наповненням, а також за колірною гамою і формою. Цікаво, коли в кімнаті використовується набір декоративних подушок – тоді вони можуть бути одного кольору, але різної форми, наприклад, круглі, трикутні і квадратні для розвитку здібностей до геометрії у діточок. Або декоративні подушки можуть бути якоїсь однієї форми, але різних кольорів. Колір подушок може бути, як яскравим для віталень кімнат, так і в пастельних тонах для спальні.

Подушки можуть бути не тільки зшиті, а й пов’язані гачком. Можна не робити всю подушку самостійно, а зв’язати лише декоративну наволочку для готової подушки – це буде більш компромісний варіант в плані часу, але не поступається за дизайнерським наповненню інтер’єру. Якщо такі подушки і не використовувати для сну, то можна підкладати їх під спину, якщо виникають болі при довгому сидінні.

Якщо немає часу або здібностей до створення речей в стилі хенд мейд, то також можна звернутися до професіоналів. На просторах соціальних мереж є безліч комерційних сторінок, на яких продаються речі, зроблені своїми руками відмінної якості і за привабливими цінами. А якщо навпаки, є потреба в продажу таких речей, то можна самому завести сторінку в соціальних мережах і продавати вироби, радуючи покупців.