Чим зайнятися під час вагітності?

Автор | 2 Січня, 2020

Для жінок не є секретом, що, завагітнівши, їм рано чи пізно доведеться піти в декрет. І часто майбутні мами бувають не готові до таких кардинальних змін у своєму житті. І вони губляться – адже в їх житті з’являється величезна кількість вільного часу. І щоб не обтяжувати своїми примхами чоловіка і близьких родичів, жінка повинна знайти собі якесь заняття до душі.

Спорт

Якщо до вагітності жінка постійно займалася спортом, то і тепер їй не обов’язково від нього відмовлятися, просто слід трохи підкоригувати свої заняття, уникаючи важких навантажень і екстриму.

Ідеальним хобі для вагітної жінки є малювання. Адже саме під час вагітності жінка в повній мірі може розкрити всі свої таланти і здібності. Творчість – малювання, ліплення, вишивка, в’язання – не тільки заспокоїть нерви, а й позитивно вплине на психіку матусі і її малюка.

Особистий щоденник

Не менш захоплюючим заняттям в період виношування малюка може стати ведення особистого щоденника або щоденника спостереження. Купуйте красиву загальний зошит або щоденник і починайте записувати всі свої найпотаємніші думки про малюка, головні події, дату початку його життя всередині вас, день, коли він вперше штовхнув ніжкою, показання УЗД. У свій щоденник ви можете вкласти фотографії, зроблені на УЗД, а також в перші моменти народження крихітки, красиві опале листя, які ви зібрали на прогулянці з чоловіком і інші приємні дрібниці. Цей щоденник не тільки допоможе зберегти у вашій пам’яті найбільш зворушливі моменти в житті, але і стане прекрасним подарунком вашої дочки чи сина в майбутньому.

Шопінг

Шопінг – ще одне не менш цікаве заняття для майбутніх мам. Якщо відкинути в сторону всі забобони і забобони, то можна почати закуповувати придане для малюка. Можливо, мамі приємно буде оновити свій гардероб або побалувати себе приємними дрібницями, щоб підняти настрій.

У будь-яких ситуаціях і в будь-якому стані жінка повинна виглядати доглянутою і красивою. Тому майбутня мама не повинна забувати стежити за собою, за своїм зовнішнім виглядом, станом волосся і шкіри, фігурою. Навіть будучи вагітною необхідно добре і охайно одягатися і виглядати. І тоді буде приємно не тільки чоловікові, а й самій жінці. Адже жіноча краса теж піднімає настрій.

І приємно, і корисно буде майбутній мамі походити на курси, де готують до пологів. Адже це не тільки пізнавальна інформація, але і додаткові фізичні заняття, необхідні навички, а також спілкування з такими ж жінками.

Не варто забувати про своїх друзів і подруг. Тепер, маючи в своєму розпорядженні величезною кількістю вільного часу, можна, нарешті, дозволити собі влаштувати довгоочікуваний дівич-вечір, або вибратися з друзями на природу і поспілкуватися у веселій дружній обстановці.

Вагітність – це початок нової, зовсім іншого життя. І не варто засмучуватися або втрачатися. Ходіть в гості, спілкуйтеся з друзями, відвідуйте кафе, театри, музеї, знайдіть собі нове цікаве хобі. Ведіть активний спосіб життя! І, звичайно ж, насолоджуйтеся вільним часом, якого скоро буде дуже мало.