Чи можна вважати машинне в’язання рукоділлям і мистецтвом?

Автор | 15 Січня, 2020

В’язання, як відомо, є свого роду мистецтвом, яке було визнано в усі часи. Сьогодні в’язання також є досить популярним. Але є одна різниця, раніше в’язали лише тільки на спицях, сьогодні більшою популярністю користується машинне в’язання, завдяки якому можна випускати в’язані вироби в великому обсязі.

У багатьох виникає питання: чи можна вважати машинне в’язання мистецтвом, або ж це просто чергова галузь промисловості? Звичайно ж, машинне в’язання – це теж мистецтво, так як більша частина візерунків все-таки проектується і реалізується саме людиною.

В’язання – це засіб, за допомогою якого людина може проявити себе, висловити свою індивідуальність. Одяг, виконана своїми руками, завжди ближче до тіла. Але не варто думати, що машинне в’язання сильно зневіриться від ручного, адже даний вид в’язання також допоможе Вам реалізувати свої задуми, з тією лише різницею, що в’язка на верстаті виконується набагато швидше.

Також, вам необхідно розуміти, що мистецтво в’язання полягає не тільки в самій в’язанні, але і в правильному поєднанні кольорів. Крім цього, Вам обов’язково потрібно навчитися правильно поєднувати фасон і вид в’язки, тому що кожна з них призначена для певних виробів.

Машинна в’язка дозволила залучити до даного виду мистецтва велику кількість любителів, причому тепер в’яжуть не тільки чоловіки, але і жінки. Тепер від Вас буде потрібно тільки фантазія. Стати модельєром і творіть, основну роботу за Вас виконає в’язальна машина. Тепер поговоримо про особливості машинної в’язки.

Для початку поговоримо про нитки, яку необхідно використовувати для машинної в’язки. Проста нитка Вам в цьому не допоможе. Для машинної в’язки необхідно купувати спеціальну нитку, змотану в клубки (причому клубки повинні бути сформовані на фабриці). Фахівці попереджають, що неправильно підібрана нитка може не тільки зіпсувати виріб, але і повірити саму вязальную машину.

Для машинної в’язки необхідно використовувати лише щільно скручену нитку, яка не буде плутатися. Якщо ж використовувати нитку з меншим ступенем скручування, вироби вийде нерівним і дуже перекошеним (такий виріб Ви гарантовано не будете носити). Після того, як Ви перевірите якість нитки, обов’язково ознайомтеся з забарвленням (якщо нитка линяє, краще не використовувати її для в’язання).