Чудові, прості вироби з паперу

Автор | 10 Лютого, 2020

Прості, цікаві, вироби з паперу на різні теми представлені нижче. Пробуйте, творіть, створюйте шедеври разом з діточками.

Лавка під горобиною

Візьмемо жовтий картон, приготуємо клей, гофрований папір, вату, ножиці і кольоровий папір, ще знадобляться олівці і фломастери.

З зеленого паперу вирізаємо листя, краю обводимо фломастером. З коричневої папери вирізаємо гілки. На темно-блакитному папері малюємо лавку, обводимо краю фломастером і вирізаємо, урну вирізаємо з сірого паперу. Робимо заготовки для ягід горобини для цього вирізаємо з гофро-паперу невеликі кружечки.

На картон починаємо приклеювати гілочки з листям враховуючи місця, де будуть грона горобини. Знаходимо місце для нашої лавки і урни, якщо визначилися, то приклеюємо. Лавку можна прикрасити квіткою як у мене. Приступаємо до самої трудомісткою роботі. На кружечок паперу ложем невелику кульку з вати, папір повинна покрити вату, намазуємо клеєм “Момент” для папірусу і приклеюємо на вибране місце. Можна посадити на гілочку птицю. Ось така оригінальна виріб у нас вийшла.

Веселий клоун

Такого веселого клоуна, ви бачили в цирку. Спробуй зробити його з паперу. Давай візьмемо клей, папір, ножиці і гарний настрій.

Вирізаємо кілька гуртків, тулуб, штанці, рукава і ручки, голову і шапку. Візьми кол. картон і почни збирати клоуна. Якщо він здасться нудним, то трохи прикрась його фломастерами або олівцями.

Букет для мами

Вирізаємо з оксамитового паперу глечик і прикрашаємо його шматочками кол. паперу. Вирізаємо різні за формою квіти, листя і стебла. Все приклеюємо і даруємо мамі.

Виноград

Виноград зробити дуже і дуже просто. Беремо картон і кольоровий папір, звичайно ж знадобляться ножиці і клей. З червоного кольору паперу, ви можете взяти будь-який інший колір вирізаємо десь З0-з2 невеликих гуртка або овалу, а з зеленого листочок. Приклеюємо кружечки в порядку убування, а коли буде готовий наш виноград, приклеюємо вже листочок. Моїй доньці дуже сподобалося приклеювати гуртки, що вона зайві що залишилися наклеїла на нігті і ходила щаслива.

Птах

Візьмемо кольорову двосторонню папір, картон, клей, ножиці.

Вирізаємо велике коло з паперу. Робимо два надрізи в центрі, але не прорізаємо до кінця, загинаємо, у нас вийшло крило. Хвостик прорисовуємо фломастером або олівцем, малюємо пташці очей. Вирізаємо з червоного паперу дзьобик. Все приклеюємо на картон. Ваша виріб готова.

Метелики на квітці

Метелики і листочок вирізаємо з оксамитового паперу, а квітка з кольорового паперу. Стебло ми намалювали фломастером. Все приклеїти. Крила метеликів можна доповнити іншими квітами. Тоді вони будуть яскравими, надзвичайно гарними. Так як оксамитова папір має багатий вигляд. І вироби з оксамитового паперу виходять цікавими.

Машина

Машина їде по дорозі, а повз будинки і дерева.

Візьмемо оксамитового паперу, ножиці, клей, фломастер і гарний настрій.

Вибираючи потрібний колір оксамитового паперу, на зворотному боці намалюємо машину, дерева, колеса, яблука і хмари. Все вирізаємо. Вибираємо фон, ми вибрали білий. Починаємо приклеювати машину, до неї клеїмо колеса і вікно. Фломастером малюємо пагорби, на пагорби клеїмо яблуні з яблуками. фломастером малюємо будинок, за бажанням можна і з паперу зробити.

Захід

Нам знадобиться кольоровий папір, клей, ножиці. Готуємо фон. На червоний картон приклеюємо сірий папір так, щоб червоного залишилося см 10, а все інше було сірого кольору. Вирізаємо коло з жовтого паперу і ділимо його навпіл, приклеюємо одну половину кола, а другу розрізаємо на смужки по 0, 5-1 см і приклеюємо смужки один під одним роблячи невеликі проміжки. Вирізаємо птахів і приклеюємо.

Славний бегемот

Нам знадобиться: кольоровий папір, клей, фломастери, ножиці.

Для початку намалюємо бегемота і виріжемо його з коричневої папери, фломастером підкреслимо контур і носик, вушка намалюємо. На картон приклеюємо блакитну папір. Малюємо і вирізаємо з зеленого паперу зелений берег і приклеюємо його. З білого паперу вирізаємо латаття до них вирізаємо листя. Приклеюємо бегемота і латаття. От і все!

Принцеса

Ми вирізали з оксамитового паперу плаття і прикрасили його синім оксамитом. Особа і туфлі вирізали з дитячого журналу. Все приклеїли на картон, а руки намалювали фломастером.

Черепаха

Черепаха з оксамитового паперу. Вирізаємо з жовтого паперу півколо. Маленький коло для голови, два прямокутника-ноги, і маленький трикутник-хвіст і різні маленькі гуртки для прикраси панцира. Вибираємо фон. Приклеюємо нашу черепашку, можна наклеїти квіти і сонечко.

Кораблик

Кораблик зробити можуть навіть найменші дітки. Все дуже просто і зрозуміло. Вирізаємо два трикутника один маленький, другий великий, і прямокутник по краях обрізаємо так, щоб низ прямокутника був коротший, ніж верх. Вибираємо фон, і все приклеюємо.

Акваріум

Щоб у нас з’явився ось такий акваріум з рибками, нам треба взяти клей, ножиці, кол. папір, картон та гарний настрій.

Виріж з паперу блакитного кольору акваріум, він може бути будь-якої форми. З зеленого кольору водорості, а з коричневого каміння. Рибки можуть бути різнокольорові, а можна їх зробити однаковими, теж буде красиво. Приклей все на картон і можна дарувати бабусі або татові.

Гусь

Для того щоб зробити такого чарівного гусака у води нам знадобиться: клей, ножиці, кол. папір, картон та трохи фантазії.

З паперу блакитного кольору, вирізаємо річку, з білою робимо хвилі, виріж кораблики. З зеленого-трава і очерет. Намалюйте гусака на білому папері і виріж, так само робимо крила. З червоного вирізаємо лапки і дзьоб. Залишається тільки все приклеїти.

Кішка і кошеня

Для роботи візьмемо клей, кол. папір, ножиці, порожні упаковки від вітамінів, квасоля. Вирізаємо деталі до будиночка: квадрат і трикутник, травичку, хмари, дерево, кота і кішку. На місці де

будуть очі у кота робимо дірочки, що б наші порожні упаковки від вітамінів пролізли в ці отвори. Кладемо в кожну упаковочку по одній квасолі і заклеює кол. папером. Деталі є, очі є, залишається все приклеїти.

Будинок і машина

Для роботи нам знадобиться: клей, папір, ножиці, картон і гарний настрій. Виріж для будинку, квадрат і трикутник.

Виріж дерево, а листя можна намалювати олівцем або фломастером. Для машинки вирізаємо два колеса, прямокутник і півколо. Залишилося тільки приклеїти.

Медведик

Давай зробимо одного для ведмедиці.

Нам знадобиться клей, папір, і ножиці трохи терпіння.

Виріж два кола, один великий, а другий трохи менший. На маленькому намалюй обличчя. Виріж лапи, вуха і фартух. Залишається тільки приклеїти на картон.

Пташка

Давай намалюємо гілочку, її можна зробити з паперу. Вирізаємо три кола і маленький трикутник. Приклей велике коло-тулуб потім поменше-голова, трикутник-дзьоб, розріж залишився коло навпіл і зроби крило і хвостик. Намалюй око і лапки.

Будинок на пагорбі

Для цього ми візьмемо клей, папір, кольоровий папір та гарний настрій.

Давай виріжемо квадрат для нашого будинку, і трикутник – це дах. Вирізаємо травичку, дерево і яблучка.

Вибери фон своєї поделке і приклей півколо з коричневої папери. Далі приклей будинок, а поруч дерево.

Метелик

Для роботи візьмемо картон, клей, ножиці, кол. папір.

Виріж з кольорового паперу великого метелика, і маленьку іншого кольору. Приклей їх на картон шляхом накладення. Виріж тулуб для неї, очі, все приклей. Можна прикрасити метелика різними елементами (гуртки, ромби, сердечка) вирізаними з паперу, прикрась ними метелика.

Давай намалюємо море і сонце

Нам знадобиться папір, ножиці і клей. Вирізаємо два півкола-корпус корабля, дві смужки-щогла і два вітрила. Залишилося тільки приклеїти і наші кораблики попливуть в далекі країни.

Гусениця

Аплікація – це спосіб роботи з різним кольоровим матеріалом. Це може бути і папір, шкіра, тканина різного типу, хутро, оксамит, серветки, фантики, фольга та багато іншого. Для роботи над аплікацією знадобиться клей, ножиці, матеріал. Аплікація дуже цікавий вид творчості, що дозволяє дітям розвинути фантазію, вміння користуватися клеєм і ножицями і тренує посидючість.

Для роботи нам знадобитися:

Картон, клей, ножиці, кол. папір.

Вирізаємо з кол. паперу листочок і обводимо його фломастером, так само вирізаємо маленьких гуртків різного кольору, робимо одне коло побільше, малюємо на ньому очі і рот. Залишається тільки приклеїти.