Що таке поліуретан або термопластичний поліуретан?

Автор | 31 Грудня, 2019

Питання що таке поліуретан або термопластичний поліуретан виникає у більшості користувачів сучасних мобільних пристроїв в процесі вибору захисних аксесуарів. Найчастіше з поліуретану виготовляють різні чохли для Macbook, iPad, iPhone у вигляді накладок, які одягаються на тильну сторону і облягають корпус.

 

чехол для iphone 6

 

Термопластичний поліуретан або TPU відомий ще з середини 60-х років. Це штучний матеріал, який був синтезований групою американських вчених.

Основними властивостями матеріалу є:
гнучкість, висока міцність, відновлення початкової форми;
зносостійкість і стійкість до механічних пошкоджень;
морозостійкість і теплостійкість;
високу межу міцності на розтяг і вигин;
стійкість до солоній воді, включаючи піт;
стійкість до різних жирів.

Всіх цих властивостей досить для того, щоб матеріал отримав широке поширення у виробників чохлів і супутніх аксесуарів для мобільних телефонів. Згадайте! Скільки разів на день Ви берете смартфон в руки? А? Навіть вироби з натуральної шкіри швидше зношуються і потребують заміни. Безумовно, ми говоримо про якісні аксесуарах з термопластичного поліуретану.

Вартість якісного аксесуара з термопластичного поліуретану, наприклад, для iPhone починається від 600 грн. Саме в таких аксесуарах використовуються високоякісні інгредієнти для виробництва поліуретану з дотриманням всіх технологічних норм і стандартів. Всі інші чохли і супутні аксесуари в низькій ціновій категорії не відповідають стандартам якості, безпеки для здоров’я. Адже низька ціна досягається, як правило, за рахунок економії на матеріалах, технології, кваліфікованих кадрах.

Сподіваюся ми відповіли на питання: що таке поліуретан?