Шкіряний чохол TETDED Hercules для Apple IPAD

Автор | 8 Січня, 2020

Чохол для Apple IPAD від TETDED не назвеш звичайним і стандартним: дизайн аксесуара дивує і вражає. Він перетнув межу за якою починається Стиль.

Зовнішній вигляд сучасного аксесуара повинен повністю відповідати стилю життя його власника. Саме так вибирали, вибирають і будуть вибирати чохли до топових моделей сучасних мобільних пристроїв. А по іншому не може бути. Ми купуємо, насамперед, аксесуар для себе, а потім вже захисника для планшета. Саме такий підхід забезпечує успішну покупку ефектного, надійного і практичного чохла.

Однозначно, така модель не припаде до смаку всім: хтось вважатиме її смішною, хтось занадто ефектною, хтось химерною. Але якщо Ви любите шикарні, якісні вироби, то покупка даної моделі буде відповідати Вашому і лише Вашому розумінню прекрасного.

Конструктивні особливості не мають істотних відмінностей від більшості чохлів для планшетів. Шкіряний чохол TETDED відмінно сидить на Apple IPAD, завдяки стандартній пластиковій системі кріплення. Чому стандартної? Тому, що краще і надійніше матеріалу, ніж високоміцний полікарбонат ще не придумали.

На тильній і бічних частинах розташовані вирізи, які точно збігаються з роз’ємами і кнопками управління на планшеті. Тому проблем з підключенням різних зовнішніх пристроїв не буде.

Чохли для Apple iPad з натуральної шкіри не рідкість, а представлена ​​модель цікава насамперед своїм ЗОВНІШНІМ видом, якісним матеріалом і, відповідно, тривалим терміном експлуатації.

Фото кожаный чехол-книжка TETDED Hercules 7 Series для Apple IPAD AIR

 

Фотография Кожаный чехол книжка TETDED Hercules 7 Series для Apple IPAD AIR

 

Изображение Кожаный чехол книжка TETDED Hercules 7 Series для Apple IPAD AIR