Чохол Handmade Brown для iPad Mini 4.

Автор | 8 Січня, 2020

Цікавий чохол Handmade Brown для iPad Mini 4 з міцної італійської шкіри під вінтаж забезпечить необхідну базову захист уразливому планшету.

Така модель чохла сподобається користувачам, яким віддають перевагу не просто оригінальним і незвичайним аксесуарам, але і надійним і практичним виробам ручної роботи. Особливо актуально для тих, хто любить користуватися iPad Mini 4 в оригінальному вигляді, тобто без чохла у вигляді книжки, підставки, накладки. А ось транспортування топового планшета повинна бути безпечною особливо в сумці, портфелі або рюкзаку.

У пропонованому чохлі iPad Mini 4 сидить щільно, не бовтається. До речі, багато хто використовує подібні моделі разом зі Smart Cover від Apple. Для більшої безпеки і душевного спокою власника топового планшета конструкцією передбачено наявність кришки, яка фіксується до підстави за допомогою не великих потайних магнітів.

Зовні розміщені два невеликих кишені в які помістяться навушники, кабель або дрібні, не особливо цінні дрібнички, наприклад, талончик на трамвай :).

Особливості:

якісний аксесуар ручної роботи;

100% -а сумісність з вказаним планшетома;

натуральна італійська шкіра під вінтаж;

висока якість матеріалів і пошиття.

Чехол Handmade Brown для iPad Mini 4

Залишити відповідь