Bluetooth селф-стік Spigen Selfie Stick S520.

Автор | 11 Грудня, 2019

Віддаєте перевагу оригінальнім фото? Тоді Bluetooth селф-стик Spigen Selfie Stick S520 саме для Вас. Висока якість і зручна конструкція від іменитого бренду забезпечить Вам комфортне користування селф-стик в будь-якому місці і в будь-який час.

Особливу увагу зверніть на спосіб зв’язку селф-стик Spigen і смартфона. Вони зв’язуються між собою за допомогою бездротового протоколу, який відомий під назвою Bluetooth, тобто Вам не треба тягнути дроти, смикати за нитки або просити, кого-то непомітно повиснути на дереві і натиснути кнопку на Вашому iPhone. Для того, щоб встановити з’єднання необхідно включити Bluetooth на смартфоні, а на ручці селф-стик Spigen Selfie Stick S520 натиснути кнопку і утримувати протягом декількох секунд. Після цього Ви побачите на смартфоні маркер з назвою аксесуара … сполучення …. контакт …. все. Можна починати робити красиві і оригінальні фото. Наприклад, фотографувати дітей.

Конструкція даної моделі може збільшитися до 80 см., що достатньо для якісних фото. Наконечник, тобто кріплення, може змінювати кут нахилу, правда повертати його і фіксувати доведеться вручну. Зверніть увагу на те, що на кріпленні передбачена прокладка з поліуретану для того, щоб смартфон не вислизнув з кріплення. У складеному стані довжина всього 18,5 см.

Розміри дозволяють носити його собою завжди і не зобов’язують купувати для нього чохол з ручною: він невеликий, зручний і дуже легкий. Запросто поміститися в кишені джинс, а в сумці або рюкзаку і поготів.

Пропонована модель виготовлена ​​з найміцніших, але при цьому легких і надійних в експлуатації матеріалів – алюмінію, полікарбонату і поліуретану.

Заряджається за допомогою micro-usb кабелю.

Особливості:

фірмовий аксесуар від Spigen;

Bluetooth з’єднання з iPhone або смартфоном на Android;

зроблений з легкого алюмінію, міцного пластику і пружної гуми;

розумна довжина в розкладеному стані до 80 см.

 

Spigen Selfie Stick S520.

 

селфи-стик Spigen