Балакуча Анжела на Android

Автор | 7 Грудня, 2019

Хочу відразу сказати, будь-який опис гри (від розробника Outfit7) померкне і буде нікчемним, тому що в цю гру треба просто почати грати. Власників планшетів порадує те, що ця гра спеціально адаптована під категорію – ігри для планшета на Android (Андроїд). Сюжет досить простий, але можливості гри, емоції і переживання, які вона Вам подарує, описати дуже складно.

На самому початку гри до вас на виховання потрапляє маленька кішечка на ім’я Анджела. І тут вам відразу доведеться зануритися в усі турботи по вирощуванню свого маленького кошеняти: від самих банальних турбот – вчасно погодувати, дати пити, доглядати за шерстю маленької вихованки, до необхідності стати її госпіталем, захисником, іншому.

Серед Ваших знайомих вже напевно є ті, хто вирощує свою кішечку і та досить муркоче їм про свою любов. Можливо, цим кішечки пощастило зі своїм господарем, але у Вас є шанс зробити своє котеня на порядок щасливішими і веселіше. Оточуючи увагу свою вихованку, вишукування для неї смачну їжу, вибираючи для неї зручну ліжечко і затишний інтер’єр, Ви заодно отримаєте уявлення який з Вас вихователь. Веди Вам належить виховати у зростаючого кошеня смак до гарного, вміння спілкуватися, підтримувати одного. Ви будете з нею говорити, співати їй, вона здатна запам’ятати все це і почне співати з Вами! Дивна особливість гри, ваш персонаж навчаємо, і росте таким, яким ви його хочете бачити.

Важливо ще те, що Анджела стане Вам необхідна, вона по праву займають місце одного. Адже Ви з нею однодумці, вона ввібрала Ваше ставлення до навколишнього світу, вона переживає і сприймає події у Вашому житті як Ви! З Анжелою не нудно, її емоційні реакції такі безпосередні, вона мила і наївна!

Ви напевно захочете, щоб Ваша кішечка була найкрасивішою, тоді Вам доведеться відшукати найкрутіші і гарні зачіски для неї, Вам доведеться провести годинник в походах по магазинах найстильнішою і модного одягу. Вона оцінить Вашу ласку і турботу, вона буде дарувати вам свою ласку і прихильність.

Додам ще ось що: гра стала неймовірно популярною і затребуваною завдяки прекрасній графіці від розробника, класної ідеї. Крім того, гра дуже добра, вчить піклується про інших і як бак б в нагороду позбавляє вас від нудьги і самотності.

Вам сподобалася гра?