Авторська біжутерія – модні тенденції

Автор | 7 Грудня, 2019

Модні тенденції будуть цікаві майстрам – любителям в тому випадку, якщо хобі переросло в заробіток, а авторська біжутерія почала приносити прибуток.

Особлива увага приділяється багатошаровим, складним прикрасам. Кільця і ​​браслети повинні відрізнятися об’ємністю і великою кількістю каменів. Використовувати найкраще натуральні матеріали, причому найбільш затребуваним вважається гірський кришталь, що перевершив малахіт, топаз і аметист. Але можна обійтися і стразами. Головне тут – блиск і яскравість.

Сережки цього року наповнені геометрією і асиметрією форм. Хітом вважаються сережки-люстри, вузькі у мочки і розширюються до низу. Слідом за ними йдуть асиметричні моделі, що розрізняються за розміром, але доповнюють один одного дрібними деталями.

Що ж стосується прикрас на шию, то популярними залишаються, як і в минулому році, масивні вироби з металу в етнічному стилі. Не варто обділяти увагою і багатошарові ланцюжки з камінням і підвісками. Крім того, через затребуваність натуральних матеріалів, актуальними стали намиста з переплетених ниток перлів.

В цьому році несподівано на перший план вийшли брошки. Незатребувану до цього прикраса, з’явилося буквально у всіх колекціях модних будинків. Їх створюють масивними і вишуканими, зі складною геометрією, великою кількістю каменів і ланцюжків. Часом кілька невеликих виробів об’єднують в одну композицію, так що тут для хендмейдерів відкритий величезний простір для творчості.

Мода на авторські прикраси існуватиме ще довгий час. Чи згодні або у вас є інша думка?