Araree

Автор | 8 Січня, 2020

Аксесуари Araree відрізняються високою якістю, стильним сучасним дизайном і широкою гамою кольорів. Кольорові вироби Araree володіють яскравими, соковитими кольорами і зручною, практичною конструкцією.

Компанія KDLAB Inc. веде свою історію з 2008 року. Це один з найбільш успішних, швидкозростаючих виробників дизайнерських аксесуарів для мобільних телефонів в Кореї. Спеціалісти фірми багато трудяться над розробкою нових дизайнів для того, щоб задовольнити потреби навіть найвимогливіших покупців. Копітка робота привела до зростання популярності Araree.

Araree – це бренд, який створює трендові аксесуари і «одяг» для мобільних телефонів, що забезпечують тривалий захист тендітних девайсів від грубого фізичного впливу. Як організація з багаторічним досвідом і командою висококваліфікованих фахівців, Araree диктує норми і правила створення мобільних аксесуарів, щоб закласти високі стандарти для користувачів різних поколінь.

Чохли від Araree показують індивідуальність молодих, повних життя і енергії людей, які прагнуть бути у всьому оригінальними і несхожими на інших. Саме тому компанія швидко набирає популярність серед виробників модних мобільних аксесуарів по всьому світу.

Іменитий корейський бренд пропонує різнокольорові чохли і супутні аксесуари на iPhone, які здатні задовольнити потреби користувачів в зручних, красивих, помітних і практичних аксесуарах. Основою колекцій, представлених в інтернет-магазинах, є вироби з міцного поліуретану і легкого полікарбонату у вигляді накладки. Така конструкція максимально затребувана активними користувачами, оскільки не створює незручностей пов’язаних з носінням і просто спілкуванням по телефону. Аксесуари Araree тонкі, міцні і надійні в повсякденному експлуатації. Наявність широкої колірної гами дозволяє бути впевненим в тому, що завжди можна вибрати той колір, який максимально підходить під Ваш стиль і спосіб життя.

Компанія заснована в 2008 році і на протязі, вже скоро, восьми років активно розвивається розробляє нові, цікаві і стильні аксесуари для різних моделей Apple і не тільки. Слоган компанії TRUST YOUR INSTINCTS (ДОВЕРЯЙ СВОИМ ИНСТИНКТАМ).