Альбом для весільних фотографій або весільний фотоальбом

Автор | 7 Грудня, 2019

Збереження пам’яті про урочистому дні весілля є прекрасною традицією, що дозволяє донести до нащадків красу і атмосферу важливої ​​події, яка поклала початок довгого шляху сімейного життя. Сьогодні відобразити і зберегти пам’ять допомагають фото і відеозйомка.

Для збереження фотографій і зручності їх перегляду необхідний хороший альбом, виконаний з довговічних матеріалів, які зможуть залишатися в незмінному вигляді протягом багатьох десятиліть. Весільний фотоальбом може набуватися самими молодятами, а може виступити в якості прекрасного подарунка від родичів або близьких друзів.

Весільний фотоальбом

Сьогодні весільні альбоми представлені в широкому асортименті, вибрати з якого можна як класичний розкішний варіант, так і сучасний, що втілює в собі креативні дизайнерські ідеї. Альбоми можуть відрізнятися як за внутрішнім змістом сторінок, так і за матеріалом, з якого виготовлена ​​обкладинка.

За способом кріплення можуть бути вироби з магнітними елементами, зі спеціальними куточками, а також з можливістю прикріплення фотографій на клей. Кожна людина може вибрати для себе найбільш цікавий варіант. Обкладинка може бути виготовлена ​​з щільного картону, обробленого текстилем або шкірою. Найдовговічнішими варіантами вважаються шкіряні обкладинки, такий виріб буде виглядати солідно і фундаментально. Більш романтичним варіантом є обробка з атласу ніжних світлих відтінків. Також в деяких випадках застосовуються і інші варіанти текстилю, аж до джинсового або оксамитової тканини.

Велика увага в таких виробах приділяється прикрасі обкладинки, для цих цілей застосовується вишукане мереживо, стрічки різної фактури, дорогі тканини, кільця з металу або пластику, намистини, стрази, красиві шнури. Особливо розкішно виглядають фотоальбоми, прикрашені перлинами і навіть кристалами Сваровські. Перли і дорогі кристали застосовуються найчастіше в виробах ручної роботи, які можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням клієнта. Дизайн такого альбому може враховувати особливості майбутньої сімейної пари, робити акцент на якихось важливих тільки для двох закоханих моментах. Але вироби ручної роботи можуть бути представлені і в магазині, такий ексклюзивний варіант, який є результатом праці дизайнера, завжди привертає до себе увагу, відрізняється від серійних друкованих видань оригінальним рішенням.

Обкладинка фотоальбому може бути практично гладкою, з лаконічним прикрасою лише її частини мереживом або стрічками, а може мати цікаві аплікації у вигляді квітів, сердечок, додають романтичності. Серед популярних зображень весільної тематики присутні також птиці, фужери, милі тварини у вигляді кішечок, ведмедиків, собачок. Традиційним зображенням є парні весільні кільця.

На додаток до альбому може йти спеціальна упаковка, яка дозволить захистити обкладинку від пилу і різних забруднень. Це істотно продовжує термін служби виробу, що є важливим, адже заміна весільного альбому на інший через кілька років просто не прийнята.